Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott a kiskutyám?

Megfázott a kiskutyám?

Figyelt kérdés
2 éves törpe tacskóm van. Az előszobában szokott aludni, és a nap nagy részét is ott tölti a kosarában. Szoba hőmérsékletű víz van előtte, a ruháját is rá szoktam adni. A problémám az, hogy ma beengedtem a házba, és elkezdett "hörögni" meg hapcizni. Eléggé megijedtem, mert ilyet még nem produkált. A hapci már megszokott, mert ha csikizem a nyakát hapcizik. De ez a hörgés még új. Tul. képpen olyan, mint ha nehezen kapna levegőt. Semmiféleképp nem akarok itthoni gyógyszer adni neki, kamillás teával próbálkozom, de azt nem akarja inni. Menjek vele orvoshoz, vagy várjak néhány napot?
2011. febr. 26. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én tacskóim is szoktak ilyet produkálni. Nekem az állatorvos azt mondta, hogy azért, mert félrenyelnek.
2011. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg lehetséges. :O Köszi a választ.
2011. febr. 26. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
gondoskodó gazdi lehetsz ha kutya lennék jó lenne egy ilyen gazda hogy csikiznéd a nyakam xd meg ruhát adsz rám meg kosarat veszel :D
2011. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor veszek neked is egy kosárkát, és aludhatsz vele az előszobában. :D Rendelek neked egy ruhát, és megcsikizem a nyakadat. :D xD
2011. febr. 27. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!