Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát tenyésztenél...

Milyen fajtát tenyésztenél szívesen?

Figyelt kérdés

Nem áll szándékomban tenyészteni /nem szaporítani/..Csak érdekel ki milyen kutyust tenyésztene szívesen :)

Esetleg képet linkelni lehetne:)


2011. febr. 26. 18:23
1 2 3 4
 21/36 IGCM ***** válasza:
Belga juhászkutya,pumi vagy dobermann :D
2011. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nekünk folyamatban van a kennel levédése (Franciaországba bírálják el).

Amerikai Staffordshire Terriereket fogunk tenyészteni, és felmerült még a Yorkshire Terrier tenyésztése is, mert azt is nagyon imádom.


Nem gyári tenyésztők leszünk, 1 szuka, 1 kan, ha lesz yorki akkor az is szuka. Évente 1 alom. Fajta iránti szerelemért fogjuk csinálni, nem megélhetésért!

2011. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Hát, mindenképpen valami nagytestű, masztiff típusú kutya tenyésztésébe fognék. Talán rottweiler, vagy bullmasztiff, esetleg boxer. Szeretem az izmos, házőrző hajlamú, ugyanakkor családba való kutyákat.
2011. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Ausztrál juhászkutyát és/vagy border colliet :D

border collie : [link]

[link]

aussie (ausztrál juhászkutya) [link]

[link]

2011. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Talán kissé soknak tűnik,de nekem három álomfajtám van,s idővel legalább egyet mindenképp szeretnék tenyészetni,persze csak ha olyan minőségű kutyát/kutyákat sikerül kifognom.Ők az:ausztrál juhászkutya,skót juhászkutya és a kuvasz.
2013. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Mopsz, Basset Hound, Pointer, Kopó, Hosszú szőrű agár, Dalmata, Tacsi, Spániel, Snaucher (<-- bocsi, ha ezt nem jól írtam...)

:)

2013. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogok tenyészteni, leszögezem, de ha pisztolyt szorítanának a fejemhez, akkor a komondort vagy a kuvaszt választanám. Szívemen viselem a magyar fajták sorsát.
2013. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

22-es!

Nem sok az évente egy alom?

2013. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenceim az akita, a rodesian ridgeback, a belga juhász, a beagle, és az erdélyi kopó. Ezek közül valamelyiket, de leginkább talán az erdélyi kopót, mivel náluk egy időben kétségessé vált a fajta fennmaradása, és még most is gondokkal küzd a fajta. Szerintem nem szabad hagynunk, hogy az egyik nagyszerű magyar fajtánk eltűnjön.

Amúgy én sem tervezek tenyésztést.

2013. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Szibériai Huskyt fogok majd a jövőben!:) Gyerekkori szerelmem ez a fajta.
2013. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!