Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van fajta, ami elvan a tóparto...

Van fajta, ami elvan a tóparton, folyóparton, amig a gazdi horgászik?

Figyelt kérdés

Sokat horgászom, és nem tudom, hogy van-e olyan fajta, ami elvan ott a környéken, mellettem, amíg horgászok. Szóval nem megy el, ott van a közelemben, nem ugrik bele a vízbe, és nem tűnik el, amíg nem figyelek rá.

Persze, nem úgy vinném el, hogy akkor nem érdekel, egyen el, csak szeretném, ha velem lenne, amíg ott vagyok.

Van ilyen fajta, amelyik nem mászkál el, hanem ott elvan a parton velem, és nem unja szét magát?


2011. febr. 27. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlen fajta, hanem nevelés kérdése. Persze egy izgága vizslával nehezebb mint egy bulldoggal. De ha "csak" erre kell neked a kutya, akkor sokkal jobban tennéd, ha kihoznál egy menhelyről egy nyugis, kicsit már felnőtt, esetleg idősebb kutyát. Életet mentenél, te se lennél egyedül amíg horgászol, nem kéne azon izgulnod h a hebrencs kölyök elijeszti a halakat, odamegy más horgászhoz stb.

Egy jó menhelyen meg ismerik annyira a bent lévő kutyákat hogyha te ezeket az igényeidet elmondod akkor egy olyan kutyát fogsz kapni, amilyenre vágysz.

2011. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ninna ♥ ***** válasza:
Én is a nyugisabb, felnőtt menhelyi kutyusokat ajánlanám, ők biztosan meghálálják azt, hogy melletted lehetnek horgászáskor is :)
2011. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is menhelyi kutyát ajánlanék, nagyon hálásak tudnak lenni. De láttam már a TV-ben halakat fogó Jack russel terriert is:) Valószínűleg ilyen az egyénisége, vagy így nevelték, de jack russelt inkább ne, lehet hogy pont elijeszti a halacskákat és akkor te szívsz:)
2011. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy. Lehet menhelyi, lehet fajtatiszta, lehet keverék, lehet tenyésztőtől, lehet kicsi, lehet nagy, lehet kölyök, lehet felnőtt, lényegtelen.


Meg kell nevelni, és akkor elvan. Ez csak nevelési kérdés.

2011. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mi ez az ostobaság, hogy a menhelyi kutyák nagyon hálásak tudnak lenni?


Minden kutya ugyanolyan hálás tud lenni, akár honnan van.

2011. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezzel tisztában vagyok. Viszont a menhelyi kutyákat sose szerették, sose volt falkavezére, ezért ha egy szerető családhoz/gazdához kerül, bármit megtenne hogy ne veszítse el többé.

Hasonlóan van a fajtatiszta, kölyökkorától nevelt kutyáknál is, csak ők nincsenek tisztában vele, hogy milyen gazda nélkül élni.

Félreértés ne essék, egyik kutyát sem nézem le, nekem volt utcáról befogadott kutyám, mégis jelenleg havanese tulajdonos vagyok:)

2011. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit te elvársz egy kutyától, azt az idősebb, nagytestű , víziszonyos kutyák képesek megtenni. Vagy egy eleve nagyon lusta eb. Mégis, hogy gondolod, hogy órákig elfekszik melletted a szabadban egy kutya, miközben ott a víz, a környezet .Max, ha alaposan ki lenne fárasztva előtte.
2011. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre a célra egy plüsskutya lenne a legalkalmasabb, de semmiképp sem igazi. Ilyen fajtájú kutya nincs.
2011. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Luciferus ***** válasza:
100%

A téves infókkal ne foglalkozz van ilyen kutya csak általában a kocsi hátsó ablakában marad!

EZ A FAJTA A BÓLOGATÓS KUTYA!!! Azonnal szobatiszta nem kell etetni nem túl drága és hosszú az élettartama! Nekem is volt egy mindig vittem horgászni magammal elvolt mint a befőtt! A hiba az volt hogy megpróbáltam össze szoktatni a német juhász kutyámmal, aki baromira nem élvezte hogy egy helyben üljön amíg én pecázok így kinyírta a kis eminenst!

tehát vigyázz hogy ne kerüljön kapcsolatba élő kutyával! A legjobb fajtatiszta egyedeket a nyíregyházi KGST piacon árulják végig mozdulatlanok,csak a kátyúknál bólogatnak!

Sok szerencsét egy jó példányhoz,és jó fogást!!!!!!!!!!

2011. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez valami fantasztikus hozzászólás volt! :D :D :D Ment a zöld kezecske! :D
2011. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!