Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék ideiglenes örökbefog...

Szeretnék ideiglenes örökbefogadó lenni, van egy kutyus, akit fel kéne hízlalni, mert szegényke csontsovány, viszont már van két kutyám, szerintetek így is meg lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a menhely dolgozói megnézték a körülményeket, és megfelelőnek vélik, lehetsz ideiglenes befogadó!
2011. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a te kutyáidtól függ,hogy el-e fogják fogadni,és majd ügyelj rá,hogy ne terrorizálják a kutyát,mert nem csak hizlalni kell hanem gondolom szoktatnod is!
2011. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát még nem tudom, hogy mit kell, de sietnem kéne, mert ma van az utolsó napja, mert nem ahoz a menhelyhez tartozik ahol most van :\
2011. febr. 27. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha a család beleegyezik és van elég időd rá. Az első pár napra mindenképpen el kellene különíteni, de utána akár együtt is lehetnek.
2011. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ózdról jönne, ugye?
2011. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is két saját mellett ideiglenesezek társas házban. :)

Ha a kutyáid nem fogják piszkálni és a szomszédokat sem zavarod vele, sem a családtagokat, akkor nyugodtan vállald be. De mielőtt hazaviszed a sajátjaid közé, vegyetek egy kanyart a doki felé!

2011. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!