Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol és mikor lesz legközelebb...

Hol és mikor lesz legközelebb örökbefogadó nap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
hol?-.-???szhelyen vagy a környékén???amit a [link] -sok (FIÁE) szervez???(piros pólósok.....március utánn
2010. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Most nem tudom,hogy állat vagy emberről van szó :D

Írd meg azt is :P

Részleteket írj..hol laksz stb....

2010. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ha a kutya kategóriába kérdezek kitalálhatnád mire gondolok....

Budapest és környéke érdekelne, karácsony előtt több is volt de mostanában egyről sem hallottam.

2010. jan. 12. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az Illatos útra...
2010. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az illatoson már jártam, mentettem is már onnan de én most konkrétan örökbefogadó napot keresek.
2010. jan. 12. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Menhely miért nem jó? Én Érden lakom és tele van a menhely fajtatiszta kutyákkal!!! Van amelyik még tk-s is... Ha meg ezt nem szereted akkor egy csomó keverék is van, nagy mackós, meg kis ölebkutya is... Mind oltott, csippezett. Nem mindegy honnan fogadod örökbe?
2010. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj istenem egy ilyen egyszerű kérdés mögé mért kell rögtön bemagyarázni mindent. Állatvédő vagyok, van egy csomó mentett kutyám csak tudni szerettem volna hogy tud-e valaki mostanában esedékes örökbefogadó napról. NEM akarok örökbe fogadni, nálam is vannak ideiglenesbe gazdikeresők, csak kíváncsiskodtam mert ezekre gyakran elszoktam menni körül nézni, összefutni ismerős arcokkal, segíteni, de mivel külföldön voltam le vagyok maradva hogy ki, mikor és hol szervezi a következőt.
2010. jan. 12. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

rendes vagy :)

énis fogok örökbefoadni :)

2010. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha komolyan gondolod tudok ajánlani kutyákat
2010. jan. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!