Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen előítéletesek?

Miért ilyen előítéletesek?

Figyelt kérdés
Sok ember rögtön "csipkelődik", fintorog ha pl egy nőt látnak Pl. egy Rottweilerrel vagy egy férfit valami kistestű szőrmókkal. Miért kell még kutyába is kitalálni egyeseknek, hogy ez női az meg férfinek való kutya?!
2011. febr. 27. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem küllemtől függ, hanem hogy milyen kutya felel meg az életmódjának. Én nem ítélkezem, szerintem egy nő nagyon vagány egy rotival, és egy férfi nagyon aranyos ha pl. egy kis havanese-t sétáltat:) Így lesznek különlegesek a kutyások körében:)

Miért kérdezed amúgy? Veled előfordult?

2011. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

egy lány barátom akire néztek furán mert boxert tart, hogy biztos keménynek érzi magát, de pl én (fiú vagyok) szívesen tartanék csivavát de sok ember rögtön azt hinné, hogy meg b__zultam.

Pedig nagyon nem így van :D

2011. febr. 27. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd rá a lököttekre, a te kutyád lesz neked kell jól érezni magad vele. Csak a saját vágyad után menj. Na itt derül ki, hogy ki milyen a környezetedben. És arra mit mondanának hogy egyre több pasi tart macskát?
2011. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D köszi a választ, igazából mindig lesznek olyan emberek akik valami rosszat keresnek rajtad nem csak állattartás terén...
2011. febr. 27. 13:35
 5/7 hell-ikon ***** válasza:

Na, Te magad adtad saját kezedbe a megoldást...:)

Pont ezért nem kell velük foglalkozni.

Ha csivavát akarsz tartani, tarts azt és tegyél rá magasról, hogy mások mit gondolnak emiatt rólad.


Ha valaki nagyon akar, így is úgy beléd köt, ha van rajtad sapka azért, ha nincs akkor meg azért.

Szóra sem érdemes az ilyen.

2011. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hell-ikon ***** válasza:

"így is úgy beléd"

+is


tehát úgy is...

2011. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi (kaptatok hasznos jelölést :D)
2011. febr. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!