Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van, hogy a kutyatartók...

Miért van, hogy a kutyatartók nagy része nem Kutyás?

Figyelt kérdés
Kellemesen hűvös vasárnap délután van. Gondoltam elmegyek a kutyákkal sétálni. A palotapincsim póráz nélkül, el sem mozdul mellőlem,a bernim,igaz, csak 3 hónapos,de mivel elég nagy, pórázon. Döbbenten tapasztaltam,hogy bár az utcában mindenkinek van kutyája( akik persze neveletlenül ugatnak,akkor is,amikor már rég nem ott járok ,mégis 2-3 házanként rám ordít valaki,hogy vigyem a dögjeimet máshova,stb.. Ha Ő tart kutyát, az enyém miért dög? Miért tart kutyát,aki nem Kutyás?
2011. febr. 27. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban is ugyanezt a helyzet, legalábbis felénk... -.-'
2011. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Annyira utálom,hogy ezek miatt a .... emberek miatt a vasárnapi séta arról szól,hogy kisprintelünk a pár utcával arrább lévő rétre,ott játszunk,aztán haza megint sprint,mert azért féltem a kutyákat,sok helyen kifér a kerítésen az ugató,acsarkodó kutya.A pincsim elszaladna,az nem gáz,de a pici ez egy életre megutálná a sétát.Így is alig lehetett rászoktatni :(
2011. febr. 27. 17:57
 13/15 xnorkax ***** válasza:

Nálunk is ez van, minden egyes nap. A házunktól három irányban lehetne elindulni be a faluba, de mindhárom irányban elvagyunk "zárva" kutyatéren. Komolyan, úgy kell osonni, hogy kiérhessek. Mert itt önsétáltató kutyák vannak, akik nem restek megtámadni minket. Ráadásul egyik sem egy öleb, nagy termetűek. (Y)

És igen, én is faluban élek. Jó, ha havonta találkozok egy kutyasétáltató emberrel, de azok sem épp barátságosak. :/

2011. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát,én nem tudom, valamelyik reggel sétáltattam az német dogomat, (ami ügye elég nagy, és a mozgásigénye sem kicsi)és beszólt nekem egy 78 éves nyanya, mellete a kis yorki kutyusa (ápolatlan koszos szörrel, csipás szemmel, alig tudott menni, hangja sem volt egyszóval rémes körülmények között élt.. [azt, hogy mit evett nem részletezem inkább).., (amit ügye nem kell sétáltatni annyiszor, mivel az enyémet napi 5x viszem..) és elkezdett nekem magyarázni, hogy: "Én nem is értem, kislány, hogy minek sétáltatod te reggel a kutyádat!Nem kéne iskolában lenned?Vagy nincs jobb dolgod?" Én meg visszaszoltam, hogy: "Tetszik tudni, az én kutyám mozgásigénye nagyobb mint az ön kutyájáé!" mire ő visszapapolt: "Jóvan, és a szájkosár?Meg ne harapjon már senkit!Ez a kutya életveszélyes!" a kutyámon persze volt szájkosár, ami tartja a száját, de nem árt neki, és harapni se tud, és nem tud bekapni semmit, tehát praktikus volt.Erre már nem szóltam vissza a nénikének csak elközsöntem és elmentem. Nem tudom minek papol nekem, amikor az ő kutyája moslékot eszik.... Én nem értem az ilyen embereket...
2011. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért van számítógépe annak, aki nem informatikus?

Mert neki nem arra kell a kutya. Sokmindent lehet vele csinálni, de neki csak 1-2 funkciója érdekes. Ez természetes, bár nem jó, de ez van.

2011. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!