Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szolnok környéki kutyatartók,...

Szolnok környéki kutyatartók, jártok valamilyen kutyás társaságba, vagy kutyás túrákra?

Figyelt kérdés
Sok olyan választ olvasok, ahol azt írják, vannak közös séták, túrák, vagy csak egyszerű összejövetelek kutyásoknak. És kíváncsi vagyok, Szolnokon vagy környékén is van-e valami hasonló.

2011. nov. 4. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hú ez engem is érdekelne :D
2011. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor már ketten vagyunk :) addig megkérdezhetem, hogy milyen fajtájú és mennyi idős kutyá(i)d van(nak)?
2011. nov. 4. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi szolnokiak vagyunk, és a Zagyva partra hordjuk a kutyát. Ott nagyon sokan vannak, sokféle kutyus, több korosztályban. A miénk nagyon imádja, sokszor 3-4 órákat vagyunk lent. De a Tisza part is jó. A Tiszaligetbe is kijárunk, azt a kicsikém nagyon élvezte. így szeretném szocializálni. :)
2011. nov. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :)
2011. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy a környéken is van lehetőség összegyűlni valahol a kutyákkal, amint lehetőségem lesz rá, megyünk mi is. 02:32, írhatok pü-t, mert új vagyok még itt Szolnokon, és nem tudom, hogy jutok az említett helyszínekre.
2011. nov. 8. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, és egy shar-pei-em van. 1 éves kislány. Neked? :)
2011. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2 hónapos akita inu kan kiskutya. :) két hét múlva hozzuk haza. :)
2011. nov. 12. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, biztosan borzasztó édes, sok sikert hozzá :)
2011. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem csivava :D 2 éves lesz, spicc - 8 éves.
2011. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, már nézegettem a kutyasulikat és én is ezt választottam. :)
2011. nov. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!