Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e tapasztalatotok a győri...

Van-e tapasztalatotok a győri menhellyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy (esetleg később még egy) kutyust befogadni. Valakinek van Győrből, a menhelyről kutyája? Mi a tapasztalata, milyenek az emberek, milyen feltételekkel adnak ki kutyát, van-e örökbefogadási díj, stb? Természetesen a menhelyen is érdeklődöm, csak érdekelnének személyes tapasztalatok is.

A válaszokért köszönet.


2011. febr. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs
2011. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én a győri menhelyen vagyok önkéntes,szívesen válaszolok neked:)A dolgozók nagyon kedvesek,igényeid szerint mutatnak neked kutyákat:)Jártál már a napokban a menhelyen,esetleg beszéltél ott valakivel személyesen?Vagy még nem mentél ki?
2011. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még nem voltam kint. BÁRMI érdekel, amit fontosnak tartasz elmondani.
2011. febr. 27. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Rendben.Először is megkérdezném,hogy kistestű vagy nagytestű kutyust szeretnél?Mert sajnos mindegyikből van bőven...:(Örökbefogadási díj,minimális.Pontosan nemtudom mennyi,én csak azért vagyok ott,hogy a látogatóknak bemutassam a kutyákat..de azthiszem 2-3 ezer ft összesen.Szuka kutyust csak ivartalanítva adunk ki,és kan kutyánál is javasoljuk a későbbi ivartalanítást.Ez a kutyának egészségügyileg is jót tesz,és nem fog elszökdösni a tüzelő szukák miatt.Miután kiválasztottad a neked tetsző kutyust,lehetőséged van rá,hogy sétálj vele.Ha gondolod én holnap kint vagyok a menhelyen,2 órától egészen fél 6 ig.Ha kijössz,megmutatom neked a kutyusokat,és a választottadat kihozom neked a kenneljéből.Onnantól már csak rajtad múlik,hogy beleszeretsz e !:)
2011. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az önkéntes válaszoló vagyok ismét.Na? Ellátogatsz akkor holnap hozzánk vagy sem?:)
2011. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
eljövök persze
2011. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos holnap biztosan nem. :( De mindenképpen jelentkezni fogok a közeljövőben! Addig is, ha van valami hasznos tanácsod nekem, mint leendő kutya-örökbefogadónak, szívesen veszem! :)
2011. febr. 27. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
okés várom a jelentkezésedet! :-)
2011. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom ki ez a hülye aki helyettem válaszolgat,azthiszi poénos,pedig elég ratyi:)


Ja hogy első kutyád lesz?:)Értem.Itt a menhelyen a kutyusokat már nem kell nevelni.Nekik már kialakult egy jellemük,amin ha akarsz lehet változtatni,de szerintem felesleges,mert a legtöbbjük nagyon kedves,bújós kutyus:)Ha viszont kölyköt szeretnél,akkor egész pici korától következetesen kell nevelned.Beírod google-ba ,hogy falkavezér,és ott elolvasod a dolgokat..de ezzel még ráérünk,még a kutyus sincs nálad..:)szóval majd írj ha ki szeretnél jönni a menhelyre.Figyelni fogom a kérdést.

2011. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kiszeretnék menni a menhelyre
2011. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!