Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Josera kutyatápokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fekete szőrű kutyáknak vörösödik-e a szőre a Josera tápok etetése során?
2011. márc. 25. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Miért vörösödne?

Melyik összetevő okozná?

2011. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tényleg előfordul. Ha jól emlékszem, a túl magas A-vitamin tartalom okozza. Ami nem csak a látáshoz, hanem a bőr normális működéséhez is szükséges.


Mivel nekem ilyennel soha nem kellett foglalkoznom, fehér szőrű kutyáim révén, a konkrét kérdésre sajnos nem tudom a választ.

2011. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zsömle színű kutyám van, de nem változott a szőrének a színe viszont a tápot csak ajánlani tudom! Azóta sokkal puhább a szőre, az alakja is sokkal szebb lett. Nagyon jó tápnak tartom!;)
2011. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, sajnos előfordul, hogy némelyik táptól vörösödik a fekete kutyák szőre. Nem tudom melyik összetevő okozza. Igen csúnya ápolatlan benyomást kelt, ha egy fekete labradornak, vagy berni pásztornak a szőre vörös árnyalatú. Nekem 2 berni pásztorom van, most Happy Dog tenyésztői tápot esznek, amivel meg vannak elégedve és én is maximálisan, csak egy baj van vele, hogy vöröses árnyalatú a szőrük tőle. Ezért érdeklődöm a Josera iránt, mert úgy gondoltam, hogy kipróbálnánk, hátha ennél nem fordul elő ez a jelenség.

2011. márc. 25. 20:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon jó táp a Josera, már pár hónapja etetek a Junior-ral, most fogok váltani felnőttre, Active-ra.

Semmi hátrányt nem tudok mondani, jó állagú a széklete a kutyámnak, nagyon kevés a puki :)

Szívesen eszi. Külön tetszik, hogy elég nagy, négyszögletes szemekből áll, így nem tudja hirtelen befalni, egyben lenyelni, mint pl az Acanát (azt ette előtte, de hasmenése volt állandóan).

Az én kutyám mondjuk barna, így a fekete-vörös kérdésben nem tudok segíteni.

És persze az ár is kecsegtető, valahol mindig akció van, és elég olcsón ki lehet fogni egy kis keresgéléssel.

2011. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi! A Josera Regular-t fogom rendelni, ha elfogy a Happy Dog.

Innen fogom rendelni, a mostanit is innen rendeltem. Mindig vannak akciók és gyors a szállítás is, ami 10.000 ft feletti rendelésnél ingyenes.

[link]

2011. márc. 25. 22:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is innen rendeltem egyszerre két zsákkal is, mert úgy még olcsóbb :D
2011. márc. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem egy fekete labi szukám van, 1 éves. 5 hónapos kora óta joserával etetem. Gyönyörű csillogós szőre van, mindig megjegyzik ha sétálunk. Nagyon jól néz ki tőle a kutyám, szereti, szépet kakil tőle, szóval sztem jó táp.

Nekem nem vörösödik tőle a kutyám, inkább egyre feketébb :)

2011. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megnyugtattál, hogy jó döntés lesz a Josera! Egyébként a Happy Dog is nagyon jó, jó a kondijuk az ebeknek, nem kell sok kell belőle egy nap, a végtermék is egészséges, csak ez a vörösödés, ami negatív.

Te melyik Joserát eteted a labiddal?

2011. márc. 26. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is most kezdem el a táp iránt érdeklődni és azt szeretném kérdezni,hogy 5hónapos Beagle kutyának is tökéletes?? És a Juniort vegyem neki?? Előre is köszi.:))
2011. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!