Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyatartás kézikönyve?...

A kutyatartás kézikönyve? Vélemények a könyvről?

Figyelt kérdés
Megvan valakinek? Szerintetek hasznos, érdemes megvenni? :)
2011. febr. 28. 19:31
 1/5 xnorkax ***** válasza:
Nekem olyan címmel van meg egy ilyen könyvem, hogy Kutyatartók kézikönyve. :) Ha egyre gondolunk, akkor azt kell mondjam jó kis könyv, vastag, sok infó és nekem a sok fajta leírás különösen tetszett. :)
2011. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, hogy A kutyatartás nagy kézikönyve. Kb. 10 éves koromban kaptam, hú de imádtam. :D Egyfolytában azt olvasgattam. Most, hogy így eszembe jutott, levettem a polcról, belenzéztem sok év után megint. Igazából ilyen alap dolgok vannak benne, mindenből egy kicsi. Egy kis anatómia, általános tudnivalók, etetés, nevelés stb. Szerintem kezdőknek abszolút használható könyv. Már, ha erre gondoltál. :)
2011. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltam, nemrég jelent meg :D

2011. febr. 28. 20:18
 4/5 Ninna ♥ ***** válasza:
62%
Én megvettem ezt az unokahúgomnak, aki 11 éves, és neki nagyon tettszett. Nagyon szeretne kiskutyát, és neki ez tökéletes. Tipikusan a kutyákról szól a könyv eleje, a szaglásukról, anatómia, ilyenek vannak benne, és a farkasfalkáról is van némi szó benne, bár elég elenyésző. Aztán van benne a tanításról, gondozásról, parazita ellenes kezelésekről, tálakról, fekhelyekről, mindenről szó, na azok elég hasznosak. A tanulás része nekem nem nagyon tettszett, de kinek mi. Szerintem te sokkal többet értesz a kutyákhoz, mint az a könyv összességében, szóval pénzkidobás. Nagyon kezdő kutyásoknak nagyon jó, de különben nem kell szerintem senkinek sem.
2011. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor nekem biztos nem ez van, ha nemrég jelent meg... :) De a leírás alapján akkor sokban nem különbözhet a kettő.
2011. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!