Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegeden és környékén mennyiér...

Szegeden és környékén mennyiért ivartalanitanak ki egy szukát?

Figyelt kérdés
Nézegettem az interneten de annyira változó az összes ár,ráadásul az akcióbol én mindenképpen kiesnék mert 2hónap múlva kapom csak meg a francia bulldogom
2011. febr. 28. 20:41
 1/2 xnorkax ***** válasza:
Én nem tudom, pont Szegeden mennyibe kerül, de átlagosan egy kistestű szukának 15-20.000 szokott lenni. :) Bár inkább 20 felett, de orvos válogatja.
2011. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szegedi akciót hagyd a fenébe, még így is sokkal drágább, mintha Makón csináltatnád a Sebő Ottónál! Én is akcióban akartam a cicánkat ivartalaníttatni, de szerencsére utánajártam az áraknak, és kiderült, hogy még a benzinköltséggel együtt is sokkal jobban járok, ha átmegyek Makóra. Amúgy meg súlytól függ az ár. Kérdezd meg e-mailben vagy telefonon!
2011. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!