Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsi vagy tibeti...

Palotapincsi vagy tibeti spániel szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Most nincs jobb képem róla.


2011. márc. 1. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
palotapincsi.
2011. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Mi is úgy tudtuk, hogy pincsi, csak neki nincs olyan extrém hosszú szőre, és most láttam elég sok képet tibeti spánielekről és elbizonytalanított a hasonlóság a két fajta között.
2011. márc. 1. 11:07
 3/17 anonim ***** válasza:
palotapincsi. egyebkent milyen idos? tunderi,gyonyoru kutyus.:)
2011. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
5 éves a drága. A szüleim kutyája, és az egyik kis fekete csöppség (aki már nem is olyan kicsi, négy hónapos) az én kutyusom. (Mielőtt bárki szaporítással vádolna, "véletlenül" lettek a kiskutyák, szerencsére több palotapincsi kan is van az utcában, úgyhogy van remény, hogy a kicsik is fajtiszták)
2011. márc. 1. 11:30
 5/17 anonim ***** válasza:
www.palotapincsi.hu
2011. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A picirol nincs keped? nagyon aranyos lehet:)
2011. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok nagyon rá! Ne lépcsőzzön, és ne nagyon ugráljon magasra. Az enyém 25-én ment el a szivárványhíd alá, gerincsérve volt. Magyarul, tacskóbénulás. Sajnos ez náluk fajta betegség. Tündéri aranyos kiskutya egyébként. Hogy hívják?
2011. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Anyuka Plútó névre hallgat, tesóimnak ez a fantáziadús név jutott eszükbe :) Ő amúgy sajnos lépcsőzős, mert anyuék emeletes családi házban laknak, és a kutyusnak mindenhova szabad bejárása van, szóval szaladgál föl-le. Az én kicsikém a harmadik képen van, Lucifernek kereszteltem el. A képek kb 1 hónapos korukban készültek, most négy hónaposak, és Lucifer most kb akkora vagy talán nagyobb is mint a mamája. Fog még nőni vajon? Remélem olyan nagyon sokat már nem. (Mivel apuka személye bizonytalan, tudom így nehéz megsaccolni)

2011. márc. 1. 11:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, baromi édesek!:D

Na hát nincs baj azzal, ha a te kutyusod már nagyobb mint a mamája, végülis a kanok általában nagyobbak mint a szukák. De ha valami óriás fajta lenne az apuka, akkor szerintem már sokkal nagyobb lenne a kölyök mint az anyakutya.

Igazából nem tudnám megtippelni, hogy milyen kutya lehet az apa, de ha nem palotapincsi, az se baj. Sokan leszólják a keverék kutyusokat, és én ezzel abszolút nem értek egyet, a keverékek gyakran a legjobb kutyák! Nagymamáméknak is volt egy keverék németjuhászuk, az egy csodakutya volt.:)

2011. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gyönyörűűűűűű!!!!
2011. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!