Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya ez?

Milyen fajta kutya ez?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik:) Mik a jellemzői?Szelíd/Vadabb?Ilyesmiket írnátok róla?Köszönöm:)

[link]


2011. márc. 2. 15:33
 1/7 HarryPotter ***** válasza:
22%

Kaukázusi juhászkutya.

Városba ne mvaló,telepörzők,vagyonvédelem a feladatuk.Bár sokan tartják a város közepén őket sajnos......

Tapasztalt kutyatartónak való,mert ha nem értenek hozzá akkor vad lehet.


NEKED NEM VALÓ!!!A kérdésed szövegén látszik,hogy nem igazán értesz a kutyákhoz.Kezdj egy könyebb fajtával.

2011. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tartani szeretném csak tetszik és érdekelnek róla dolgok.:)Egyszer mikor voltam egy panzióban,mellette volt egy ház és ott volt egy ilyen kutya.

Nekem van egy rottweilerem és egy németjuhászom,őket nagyon szeretem.

2011. márc. 2. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél leonbergit, az egy kicsit hasonlít és egy kicsit könnyebben kezelhető.
2011. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, hanem az első válaszolónak:

Te mégis mi alapján mondod azt hogy nem való neki ilyen kutya? Ez számomra hihetetlen, milyen okosak itt egyes emberek!

2011. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kaukázusi medveölő.

És igen ne jelentsük már ki, hogy nem való neki, NEM mi döntjük el helyette oké?

Képzeld én is nagykutyával kezdtem, hatalmas mozgásigényű, állítólag nem kezdőknek való kutyával. És lám, csodás kutya lett belőle, és 100%ig büszke vagyok rá!

A kutyatartásra ugyanaz vonatkozik, mint a gyereknevelésre, könyvből nem lehet megtanulni;)


Minek vegyen egy tacskót, ha egyszer ez tetszik neki? A kutya nem olyan, hogy eldobom magamtól, ha megunom jó estben életünk végéig belünk maradnak!


22L

2011. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-belünk

+velünk

2011. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és még annyit, hogy a tököm kivan ezzel az oldallal lassan, hogy mindenki mondja az okosakat, ami a nagy könyvben megvan írva, közben meg állítom több, mint a fele nem úgy neveli a kutyáját, mint amennyire itt okoskodik a témával kapcsolatban!


De tényleg vegyen egy tacskót?

"Áh veszek egy tacskót oké"

2év múlva

"Óóó ráéreztem a kutyatartásra, jöhet a Kaukázusi, a tacsi meg megy a menhelyre"


ez jobb lenne vagy mi?

2011. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!