Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rám, miért nem ugrálnak a kutyák?

Rám, miért nem ugrálnak a kutyák?

Figyelt kérdés

Mikor megyek valahova, ismerősökhöz át, vagy hasonló, és a kutyái nem ismernek, akkor nem szoktak rám ugrálni, még a nagyon ugrálós kutyák sem. Oda jönnek, megyek megszagolnak, megsimogatom őket, és megyek tovább. Van akire meg iszonyat ugrálnak a kutyák, és össze sarazzák. Sokan meglepődnek, hogy az ugrálós kutyájuk rám nem is akart ugrálni. Mást, meg nem hagynak békén.

Mi lehet az oka?

Talán, mert én nyugiba vagyok, megyek, mások meg hadonásznak, hogy ne ugráljon a kutya?


2011. márc. 2. 17:57
1 2
 11/13 Doruss ***** válasza:
Lehet, hogy tekintélyes vagy a szemükben. Amikor elmegyünk valami kutyás helyre, rám meg anyámra egy csomószor ugrálnak a kutyák, de apámra szinte soha. Őt minden kutya valahogy "falkavezérnek" tekinti, tekintélyesnek látják, és nem ugrálnak.
2011. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

ez egy nagy hülyeség hogy azért ugrálnak mert nagyon örülnek .Nem. Amelyik kutya ugrál az azt hiszi hogy ő a falkavezér , és azért örül az embernek olyankor mert megnyugodott hogy visszatért a falkája aminek Ő a alfája...

Valószinű azért nem ugrálnak rád mert tekintélyt sugárzol vagy vmi ilyesmi...

2011. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

(utolsó vagyok)


még annyi hogy amit a 10:31-ös írt az a tökéletes rossz példa!Semmiképpen sem szabad a kutyának gügyögni rögtön legelőször mikor belépsz a helyiségbe.Tudomást sem szabad venni róla, igy tudatot vele hogy ő a legutolsó helyen áll a hierarchiában...majd mikor köszöntötted az összes embert aki ott van , utána jöhet a kutya !

2011. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!