Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az ha a 7hetes...

Normális az ha a 7hetes kutyám állandóan harap?

Figyelt kérdés
Van egy 7 hetes boxer kiskutyám és állandóan a kezemet, lábamat, ruhámat harapja.Persze semmi baja nem lesz annak amit megrág de amikor játszani akarok vele mindig morog és harap. Normális ez? Mit csináljak vele? Nem akarom, hogy felnőtt korára harapós, vagy agresszív legyen.
2011. márc. 3. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Atya Úr Isten.......... Egy 7 hetes babakutyáról beszélünk...dehogy dominancia, és fogváltás. -.-

Egyszerűen ismerkedik, játszik. Nem tudja megfogdosni a dolgokat, mint mi. Még a kicsi gyerek is mindent a szájába vesz. Adj neki sok játékot, amit rághat. Ha játszol vele, és fáj ahogy harap, akkor szólj rá, hogy nem, és hagyd ott 2-3 percre. Ezek neki ingerek, kellenek, így tanul, ismeri meg a dolgokat. Elég fiatal is, ezért nem lenne szabad 8 hetes kor előtt elhozni, mert ekkor az anyja már rávezeti, hogy mekkorát is haraphat. Fogváltás 3,5 hónapos kor körül. dominancia 5-6 hós kora körül várható komolyabban, előtte csak bepróbálkozhat, de fog nagyon merni még, míg nem lesz ivarérett,

2011. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*nem fog
2011. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
a kutya nem ember ne hasonlítsd hozzá
2011. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem normális! Azért van, mert a kiskutyának nő a foga, és gondolom fáj az ínye. Ebben a korban még nem fog rászokni, hogy majd nagy korában is harapjon. Az én kutyám is kicsiként harapott meg rágcsált, de már egyáltalán nem ilyen! Azért ha még nagyobb korában is ezt csinálja, nem árt rászólni.
2011. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Orfeus ***** válasza:

"A kutya nem ember" azt hiszem aki ért a kutyákhoz az kicsit megveti ezt a kijelentést :)


Ha a kutya jó körülmények között, egy tapasztalt gazdi mellett nő fel, értelmesebb lesz mint az emberek fele!!

2011. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az enyém is harapott,hiába szóltam,hogy nem,hiába fordítottam neki hátat.Nekem az újságpapír vált be.Tekerd össze,szikszalaggal ragaszd össze a két végét.Nálunk ez a fenyítőeszköz.Kicsit rácsaptam,már ha emelem tudja,hogy rosszat csinált.Nálunk bevált.És már 5.hónapos.
2011. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!