Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik kutya mindent megeszik,...

Egyik kutya mindent megeszik, a másik csak hús dolgokat?

Figyelt kérdés

Ismerősöm kutyája egy konyha malac. Megeszi az almát, a húst, a banánt, a kenyeret, mindent megeszik, és ízlik is neki. Úgy megeszi az almát, hogy öröm nézni. :)

Az én kutyámnak, meg oda adok egy szendvicset, és kitúrja a szalámit, belőle, megeszi a kenyeret, meg özldséget ott hagyja.

Mi ennek az oka?

A kutya ragadozó=hús evő.

Akkor ismerősöm kutyája miért eszi a répát, uborkát, almát is?(Nincs éheztetve egyáltalán)


2011. márc. 3. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kutya, másik eb.
2011. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
van olyan ember, aki imádja a csokit és van aki nem szereti. ez is ilyen. ízlés kérdése
2011. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyáim is gy eszik az almát mint a ló!:D

Naponta meg esznek fejenként egyet!:)

De nekem ugyan úgy esznek mindent,húst tápot stb...:D

2011. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kutyája válogatja. A régi kutyám tényleg csak húst, csontot evett, esetleg ha nagy ritkán kapott egy falat sajtot, vagy sütit, azt is szivesen ette. A mostani mindenevő: kenyeret, levesmaradékot, mindenféle zöldséget, gyümölcsöt megeszik, sőt még kunyerál is belőle!
2011. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak szoktatás kérdése, meg a kutya izléséé.

Még kezdő kutyatartó koromban azt az utasítást kaptam, hogy a kutyát csak minőségi kutyatáppal szabad etetni, olyannal, amiben hús is van. A kutya nem értett ezzel egyet, és bár azóta is nyammogva fogyasztja a tápot, de ha a szomszéd házikaja maradékot tesz ki a kutyájának, azonnal átfúrja magát a kerítés alatt, és bezabálja.

Gyakorló kutyatartóként van egy elméletem: a kutyát táppal etetni olyan, mintha a gyereket folyton spenóttal tömnék. Nagyon egészséges, be is lehet kanalazni, de a gyerek jobban szereti a szilvásgombócot, és ha hozzájut, meg is fogja enni, hiába, hogy addig csak spenótot kapott :)

úgyhogy mostanában inkább a kutyatáp és a leves-maradék elegyítését vallom kutyaetetésben :)

2011. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!