Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Szibériai husky kutya...

Egy Szibériai husky kutya milyen nehézségű súlyt tud elhúzni szánon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:33
 1/10 IGCM ***** válasza:

Attól függ milyen termetű..

Falkában húznak nem egyedűl...

2011. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondoltam... én nem akkora szánra gondolok, hanem normális kicsire, amin a gyerekek szoktak télen szánkózni.:D mikor hó van jó szórakozás lenne szerintem.
2011. márc. 5. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
kg-ra nem tudom megmondani de 1 felnőtt kutya nem csak a gyereket húzza el hanem téged is
2011. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát azért magam nem akarnám elhúzatni.. félek hogy megerőltetném.:) majd inkább ha pl. boltba megyek vele, akkor a csomagot vagy valami ilyen kisebb dolgokat.. szerintetek ez jó ötlet?:D
2011. márc. 5. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a pitbullomat egyszer kikötöttem egy gumi talpú álló vádligéphez, és súlyostól mindenestől úgy ahogy van, elhúzta vagy 15 cm-re. :)

Mondjuk ez tök más erőkifejtés, mert a szánhúzáshoz inkább kitartás kell, csak az összehasonlítás miatt mondom.

2011. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

felnőtt kan pitbullra kötözött szánkóval 150 kg cementet vittünk el a tüzépről (5-600 m)

a tied se 1 gyenge állatfajta

2011. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) akkor bevetem majd.:D
2011. márc. 6. 18:12
 8/10 Ninna ♥ ***** válasza:

Nálam sokszor szokott a testvérem kislánya lenni, mert imádja a kutyámat, és a környéket is, és sokszor segítek abban a tesómnak, hogy vigyázom rá. :)

Én pl. most télen is, ha lementünk szánkózni, a border colliem hámjára tettem a szánkót, és a 4 éves unokahúgomat simán elhúzta, mindenféle erőfeszítés nélkül. Persze, ha láttam volna, hogy nehéz, akkor leveszem róla, de boldogan húzta :) De pl. egy husky ennek a 100szorosát tudja, egy collie-nak nem is szabad a hobbi szánkóhúzáson kívül többet csinálnia.

2011. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó móka lehetett.:D biztos örült a kislány.:)Köszönöm válaszod.
2011. márc. 13. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:
hosszútávon a saját súlyának 3szeresét.... többel nem érdemes erőltetni-ez ami nem megterhelő a számukra-ezt a tömeget viszont akár kilométerekig képesek húzni-kb egy felnőtt ember és egy szánkó súlya-persze mindenhez fokozatosan érdemes hozzászoktatni-előbb csak egy üres szánkó, majd kis súly, majd a gyerek stb.
2011. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!