Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutalomfalat nélkül hallgatott...

Jutalomfalat nélkül hallgatott rám. Mi lett vele? ♥

Figyelt kérdés
Kimentem a kiskutyámhoz játszani. Eldobtam a labdát és parancsszóra visszahozta kitörő kedvvel. Jutalomfalat nélkül lefeküdt, leült, pacsit adott. Egyszóval szót fogadott. A játszás után 1 db jutalomfalatot kapott. :] Eddig csak jutalomfalattal lehetett rávenni, hogy fogadjon szót. Ismét, mit kiskorában nagy örömmel kezdett el játszani és tanulni. Most mi lett vele ?
2011. márc. 6. 16:15
 1/5 Ninna ♥ ***** válasza:

Jó napja van :)

Amikor produkálja magát, akkor mindenképpen simogasd, dícsérd, esetleg kapjon egy-két feladat után egy jutalomfalatot, vagy ilyesmi. A lényeg, hogy olyankor nagyon örülj neki, kellemes hangon szólj hozzá, és játsszatok sokat. :)

2011. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xnorkax ***** válasza:

Egyszerűen bepörgött és élvezte. :) Gondolom közben simogattad, dícsérted is. :)

Nálam is ma történt az, hogy annyira tepert, pörgött a kutyám, mint az őrült, pedig most csak a szokásos tápját adtam jutiként. :-D Valami van a levegőben?

2011. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jön a tavasz.
2011. márc. 7. 06:51
 4/5 anonim ***** válasza:

talán mert te másként állsz hozzá ???

jobban,komolyabban ??

felelős falkavezérként követ ???

jééééé??

rájöttél ??

mozgasd, tanítsd, szeresd .

és bármit megtesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma is hallgatott rám,de nem mindig. miért ? a falkavezérségen kívül.
2011. márc. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!