Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a név mennyire illik egy...

Ez a név mennyire illik egy Mudihoz?

Figyelt kérdés
Név: Diva, rövid i-vel. És nem konkrétan a magyar jelentés értelmében, hanem egy történet egyik szereplőjéről. Nem gáz ez egy név egy ilyen kinézetü és méretü kutyának?
2011. márc. 6. 18:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*egy helyett a
2011. márc. 6. 18:12
 2/18 Ninna ♥ ***** válasza:
56%
Aranyos név, de én úgy vagyok vele, hogy egy magyar kutyának rendes érthető magyar neve legyen! Legyünk már büszkék a gyönyörű kutyafajtáinkra.
2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hm, én is viaskodok ezzel a gondolattal. De a ősmagyaros nevek nem tetszenek, a magyar szavak közül meg már 'felhasználtam' azt ami tetszett. Nem szándékozom egész életemet itt leélni, tehát még az is közrejátszhat, hogy külföldön is ki tudják mondani. Nem attól leszünk a kutyámmal magyarok hogy magyar nevünk van. Én amúgy is csak félig vagyok magyar. :D
2011. márc. 6. 18:23
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én mudim Geszte.Ősi magyar név, csak még nem fogadták el.De ez nem zavart.
2011. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mudink van, az ő neve Mazsola.
2011. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Ninna ♥ ***** válasza:
78%
De a kutyusod pedig magyar tenyésztésű kutya, ebbe is gondolj bele. De ez csak az én véleményem. A magyar vizsla, puli, komondor, erdélyi kopó, kuvasz, mudi, pumi, mind magyar kutyafajták.
2011. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerinted nem ismerem a magyar kutyákat? -.-' Továbbra sem attól lesz magyar mert magyar a neve. És lehet hogy nem is magar tenyésztőtől veszem.
2011. márc. 6. 18:29
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem rövid i-vel eléggé furcsa. De elvégre te döntesz, ha neked tetszik, akkor legyen ez. Amúgy én is támogatom a magyar nevet.
2011. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet félreértettétek. :D Én nem arra voltam kiváncsi, hogy nem hangzik-e furán mert nem magyar, hanem hogy nem hangzik-e furán a jelentése? Mint pl nem adok egy mudinak olyan nevet, hogy: Sátán, Gyilkos, mert ahhoz egy komolyabb kutya illik.
2011. márc. 6. 18:59
 10/18 IGCM ***** válasza:
56%

Magyar kutyának magyar nevet illik adni :D

Még külföldön is álltalában magyar nevet adnak nekik!

Itt nézz körűl:


[link]


És ha nem találsz semmit ami tetszene akkor maradj a Divánál :D

2011. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!