Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik ezekhez a...

Milyen kutya illik ezekhez a körülményekhez?

Figyelt kérdés
Nagy kertes társas ház. Közel van a város van vízpart is. Sportos a család, sokat járunk futni. A kertszomszédban vannak kisgyereke. A mi családunkban egy 16 és egy 17 éves lány van. Sokat tudnánk vele foglalkozni , tanítani játszani szeretnénk vele.
2011. aug. 31. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Én a golden retrievert ajánlom!

Én 16 éves vagyok, ő az első kutyám, most 2 éves.

Nagyon okos, könnyen tanul, sikerült elérni a családnak hogy mindenkit felsőbbrendűként kezeljen, ezért könnyen lehet bírni vele. A mozgásigénye nagy, kerti játékon kívül minden nap viszem sétálni. Csak ajánlani tudom ezt a fajtát, persze megfelelő, következetes nevelést kell nyújtanotok, mert ők is tudnak rengeteg bosszúságot okozni ha nincsenek megnevelve. A vizet általánosságban imádják, nekünk sajnos nincs alkalmunk tóban fürdetni, de meleg napokon slaggal szoktam locsolni, és megőrül érte.

Ha van még kérdésed írj!!

2011. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

magyar vizsla

imád futni,úszni, és játszani egy sportos család ideális neki :)

2011. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mindkét fajta nagyon tetszik. A goldennek mennyit kell ápolnia szőrét?
2011. aug. 31. 12:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell divatfajtát venni.

Ugyanezeket el kell mondani egy menhelyen és ajánlanak egy ilyen kvalitású kutyát.

Az enyém is ilyen módon került hozzám. Ő az:

[link]

2011. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem is menhelyi jó választás lenne. 2 életet mentesz meg, 1 akit kihozol, egy aki a helyére mehet.
2011. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
nagyon szerencsés körülmények közé fog kerülni a kutyus, szerintem ez pont az a helyzet, ahova bármilyen kutya be tud illeszkedni :)
2011. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

golden retriever

border collie

boxer

leonbergi

2011. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt tanácsolom, mint néhányak előttem: menhelyi kutya. Ott is lehet találni fajtatiszta kutyákat, de a keverékkel még jobban jársz, mivel azok kevésbé hajlamosabbak a megbetegedésekre, mint sok népszerű fajta.
2011. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kölyök is van a menhelyen?
2011. aug. 31. 15:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet kölyköt is találni nagyon sokat. Bár én jobban preferálom a fiatal felnőtt kutyákat, mivel azoknak a jellemét már lehet ismerni.
2011. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!