Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a név mennyire illik egy...

Ez a név mennyire illik egy Mudihoz?

Figyelt kérdés
Név: Diva, rövid i-vel. És nem konkrétan a magyar jelentés értelmében, hanem egy történet egyik szereplőjéről. Nem gáz ez egy név egy ilyen kinézetü és méretü kutyának?
2011. márc. 6. 18:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy kötelező lenne... -.-' Nem lehetne csak a kérdésre válaszolni? Nem arra vagyok kiváncsi más szerint milyen nevet illik adni, hanem hogy nem túl fura-e egy ilyen jelentésü név a kutya kinézetéhez...
2011. márc. 6. 19:09
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

A Diva is jó, azt adj neki, ami tetszik, s szerinted illik rá. Tiéd lesz a kutya, olyan neve legyen, amit szeretsz.

Nekem ha mudim lenne, Előd lenne, ha kan lenne. :D Valahogy illik rá. Ica, Manyi,Saci, vagy hasonló magyar eredetű lenne, ha szuka lenne. Minden viccen kívül.

2011. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 IGCM ***** válasza:
57%
Akkor nevezd úgy ahogy akarod..megkérdezted szerinted jó-e neki én meg megírtam hogy nem szoktak magyar fajtáknak iylen neveket adni...igencsak furcsa lesz.De úgyis annak fogod elnevezni aminek akarod.Am szerintem ez a név egy mudihoz nem illik inkább egy border colliehoz.
2011. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
88%
Ha a kutyád szuka akkor jó neki a Diva,név de ha kan akkor nem való hozzá.
2011. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megismétlen, nem az volt a kérdés, hogy jó-e egy magyar kutyának nem magyar név. Mert te erre válaszoltál. Hanem azt akartam tudni, hogy nem túl komoly név-e egy mudihoz. Mint pl ahogy dognak sem adjuk azt a nevet, hogy Picúr stb.. Mi nem érthető ezen? Köszi annak aki válaszolt! És igen, szuka kutyát szándékozom majd venni.
2011. márc. 7. 02:06
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Nekem is mudi van, igaz, nem igazán magyar névvel: Csili. de azt mondta az állatorvos, hogy illik hozzá :))

Pörög, mint aki erős paprikát evett :))


Szerintem olyan nevet adjál neki, ami tetszik neked. Mert az élete során elég sokszor el kell mondanod neki!

2011. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
37%
Hívjad, Dézinek.
2011. márc. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem azt a nevet adod neki, amit akarsz. Attól függ, hogy te mennyire vagy úgymond konzervatív. Ha nagyon az mellett vagy, hogy egy magyar kutyának magyar nevet kell adni, akkor az már a te döntésed.
2011. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!