Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg a kutya harapások...

Tényleg a kutya harapások nagy részét kistestű kutyák okozzák?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam, hogy a kis testű kutyák nagyobb eséllyel kapnak oda az ember kezéhez, mint a nagy testű kutyák.

Igaz ez?


2011. márc. 7. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A kutyaharapások legnagyobb részét a kutya gazdái okozzák azzal, hogy nem képesek normálisan törődni a kutyájukkal.

2011. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az 1vel!IGAZA VAN
2011. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. nem csak az embereknél,dekutya-kutya viszonylatban is a kistestüek harapnak többször.

Akinek nagytestűje van általában felfogja, hogy "veszélyes üzem" és ennek megfelelően foglalkozika kutyával,iskolábajárnak, leteszik a vizsgákat. Ez a kistestű tulajdonosainak sajnos nem nagyon jut eszébe. Mert a "kis aranyoska" úgyse harap. nekem nagytestű kutyáim vannak, de csak kicsik haraptak meg. amikor megpróbáltam leszedni őket a nagy kutyáimról. Akik szerencsére jólneveltek és nem viszonozták a harapásokat. pedig ők eggyel elintézhették volna...

2011. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen kis ugató patkányoktól jobbnan tartok, mint a nagytestűektől. Tapasztalataim szerint sokkal kiszámíthatatlanabbak!
2011. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
SZerintem is a kisebbek olyanok.
2011. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 IGCM ***** válasza:
100%
Ez igaz nagy álltalánosságban,de azért mert a kicsiket hajlamosak még annyira se megnevelni mint a nagyokat.
2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem a nevelésen múlik. Egy nagy kóborkutyáról is már messziről látom, hogy milyen szándékkal közeledik. A kis hónaljkutyáknál ezt soha nem lehet tudni. lehet, hogy tündi-bündi módon csóválja a kis farkát, de ha nyúlsz felé, hirtelen belekap a kezedbe. A szomszédunkban volt palotapincsi. Beengedett a lakásba, játszottunk vele sokáig. majd mikor leültünk az asztalhoz, minden ok nélkül beleharapott a lábamba a mocsadékfajzat!
2011. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!