Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám evés után rögtön...

Kutyám evés után rögtön nekiáll szaladgálni, labdázni. Miért teszi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy evés után nem szabad vele játszani, ő meg állandóan nekiáll szaladgálni. Nagytestű, egyszer kap egy nap enni, mindig ugyanabban az időpontban, Acanát eszik és 2 éves.
2011. márc. 8. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A jó tápból elég keveset kell adni. Valószínűleg nincs meg az az érzése, hogy teljesen tele a gyomra. Így nem fekszik le lustálkodni, hanem nyüzsög. Neked kell figyelned arra, hogy legyen evés után egy kis idő, amikor nem ugrál. Persze, ez inkább a nagytestűekre vonatkozik.
2011. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A mennyiséggel nincsen baj, mindig az előírt adagot kapja.
2011. márc. 8. 17:52
 3/9 A kérdező kommentje:
Kaja előtt egy órás séta, gyakorlás, szaladgálás, stb., fél-1 órára rá kapja a kaját, utána meg nekiáll labdázni.... Nem értem miért csinálja.
2011. márc. 8. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert elégedett. Voltál vele sétálni, kapott enni és jókedve van. Az enyém is ezt csinálja, de igyekszem leállítani, nehogy gyomorcsavarodása legyen.
2011. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) Akkor nem csak az enyém ilyen bohóc.
2011. márc. 8. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont azt írtam, a jó tápokból mennyiségileg keveset kapnak a kutyák egy evésre. Nincs meg nekik a teljesen tele a pocak érzetük. Így az éhség érzet elmúlik, de nem hever el lustán, hanem jó hangulata lesz.
2011. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ááá, mindig ezt csinálja, néha van kivétel, de ez a jellemző viselkedése. Egy héten egyszer kap csirkenyakat, másik héten tésztát, rizst, tehát nem csak Acanát kap.
2011. márc. 8. 18:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Egész kiskora óta ez csinálja, lekopogom eddig még semmi baja nem volt emiatt, de gondoltam megkérdezem. Köszi.
2011. márc. 8. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyémek be vannak zárva evés után 2 órát. (dobermann)
2011. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!