Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tudja meg mondani hogy...

Coffos kérdése:

Ki tudja meg mondani hogy hogy kell megtanítani a kutyát vagy leszoktatni hogy mindent amit eldobunk hozza is vissza ne csak elvigye? Aki tudja segítsen nem vagyok ebben valami jó.

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb a jutalomfalat!!!
2011. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xnorkax ***** válasza:

Ezt nevezik apportírozásnak.

Én úgy tanítottam meg, hogy eldobtam, leguggoltam és mondtam neki minden alkalommal, hogy Hozd! Odahozta és lazán kitudtam venni a szájából, szóval nála én nem jutalomfalatoztam egyáltalán. Csak megsimogattam, megdicsértem. Bár az összes játékát nem adja oda még. xD

2011. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Köss rá egy kötelet a botra vagy vmire és dobd el.Aztán mondd neki hozza vissza és amikor a szájába veszi huzzad magad felé és mikor oda ér dicsérd meg mint ha ő hozta volna vissza.Egy kis gyakorlás után beválik.


Vagy még azt csinálhatod,hogy két ugyan olyan valamivel játszatok.Eldobod és ha nem hozza vissza mutatod neki a másikat.De vigyázz ne legyen nála mind a kettő!!


Próbáld ki és írj hogy sikerült! :)

2011. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használj klikkert, erre tipikusan nagyon jó.

[link]

2011. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!