Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kutyátok van és milyen...

Hány kutyátok van és milyen fajtájúak?

Figyelt kérdés
És szerintetek hány kutya elfogadható egy háznál ?
2011. márc. 8. 21:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
Egy 3 éves beagle. Attól függ, hogy mennyi elfogadható, hogy mennyi mozgásterük van.
2011. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Természetesen udvarra gondoltam, nem panellakásra. :)

De csak úgy általánosságban.

2011. márc. 8. 22:00
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a beagleok aranyos kutyák :)
2011. márc. 8. 22:00
 4/17 anonim ***** válasza:

Két kutyám van. Egy Pekingi palotakutya és egy Német juhászkutya.

Szerintem annyi az elfogadható kutya amennyit gond nélkül el tudsz vállalni. Mind anyagi mind hely és foglalkozás terén. Ha Te eltudsz látni anyagilag öt kutyát és tudsz nekik megfelelő életkörülményeket biztosítani (szocializáció, mozgás, tanulás) akkor tarts öt kutyát.

2011. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Két kutya van. Egy Magyar Vizsla és egy Pekingi Palotakutya. Szerintem két-három kutya elfogadható, legalábbis ha rólam van szó, egyébként annál több kutya sem zavarna engem, ha mondjuk a szomszéd tartaná, de nekem elég ez a kettő is. :)
2011. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! Jelenleg egy fehér boxer szuka, de nemsokára jön mellé egy kan bull terrier. Szerintem olyan 3 kutya, ami még ideális, de ha valaki többet tart, és ugyanúgy tud minden egyes kutyával foglalkozni amennyit igényel akkor szerintem nem gond.
2011. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Két kutyám van. Egy szuka 5 hónapos pitbull és egy keverék tacsi kan aki 6 éves:) Szerintem ha eleget tud valaki foglalkozni a kutyáival és a kutyák igényei ki vannak elégítve akkor tarthat többet is:)
2011. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem :)
2011. márc. 8. 22:17
 9/17 A kérdező kommentje:
Most szeretnék egy chihuahuát, de nem tudom, hogy lenne-e elég időm rá. Nem szeretnék odáig süllyedni, hogy divatból tartsak kutyát. Ráadásul még utána kell néznem az igényeinek. Persze ő sok helyet nem igényel, mert neki az ágyra fel- és leugrás is olyan mintha megmászta volna a Mont Everestet. De lehet, hogy nagyon kényes fajta. Főleg, hogy ilyen apró. Egyébként 4 kutyám van most. És sosem panaszkodtak még, hogy nem kapnak enni, vagy nincs helyük ugrálni, vagy nem törődünk velük. :D
2011. márc. 8. 22:22
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi udvarunkba 2 kutya van. Egy közép-Ázsiai, és egy PitBull :)
2011. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!