Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a francia és az...

Milyenek a francia és az angol buldogok?

Figyelt kérdés
akinek van vagy ismer ilyen kutyát tudna mesélni?
2011. márc. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


A barátomnak van egy törpespicc és egy francia bulldog. A bulldog az kan, de olyan félős, olyan gyáva, és olyan hízelgős, hogy az ember elmosolyodik, ha csak rá néz. Egy kis bújós bűzbomba :)). Szegény olyan kis büdös (ez fajtajelleg sajnos, nem zár a végbelük, vagy micsoda), rögtön kezet kell mosni, ha megsimítja az ember. Nagyon aranyos, ha hideg van, ki sem bújik egész nap. Nem szökős, nem is szeret sétálni, járkálni sem nagyon. Olyan kis lustika. De édes nagyon. Jockey a neve, és tigriscsíkos.

2011. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt kihagytam, hogy egy zabagép!

2011. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem francia bulldogom van. Ő a második ilyen fajtájú kutyám.

Nagyon imádnivaló, vicces, játékos kutyák. Tényleg szeretnek lustálkodni, sokat pihenni a puha ágyikóban, viszont ez inkább pár éves koruktól jellemző. Fiatal és kölyökkorukban igazi ördögfiókák:D. A túlzott hideget és meleget nem bírják. Nyáron kora reggel vagy este szabad csak velük sétálni. Télen pedig ajánlatos ruhát venni nekik, különben megfagynak.

Ja és igazi zabagépek, mindenük a kaja.

Az enyém alapból egyáltalán nem büdös és könnyű őket tisztán tartani, de gyakran pukiznak, büfiznek..

Nagyon ragaszkodó, hűséges fajta, imádja a gazdáját.

2011. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem mind a kettő tetszik, de az Angol jobban mert brutális a feje.
2011. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!