Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bent a lakásban?

Kutya bent a lakásban?

Figyelt kérdés

2 kutyánk volt bent a lakásban, de sajnos megöregedtek és elpusztultak... most kezdünk gondolkodni újabb kutyán, és Én azt szeretném, hogy továbbra is bent legyen a lakásban, mert Én úgy sokkal közelebb tudok hozzá kerülni, mint egy kinti kutyához. Szeretnék vele összebújni a paplanon meg ilyenek, mert Én ehhez szoktam hozzá a régi kutyáink mikor meglátták, hogy lefekszek, akkor egyből jöttek oda és adták a puszit valamit feküdtek a karomra és összebújva simogattam... DE anyukám azt mondja, hogy csak kint lehet kutya ha hozunk, mert Ő nem akar megint kutyaszőrt bent és koszt amit csinál... Pedig sztem annyi örömöt okoz, meg Ő is nagyon szerette a benti kutyáinkat, most mégis nagyon tiltakozik ellene... Mit tegyek, hogy valahogy rábeszéljem? Vagy Ti mit gondoltak erről? Anyukám is nagyon megsiratta a kutyáinkat, napokig csak sírt utánuk, mert annyira szereti az állatokat, gyerekeinek tekintette, és most nem értem miért ennyire elutasító...

24/L


2011. márc. 11. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarja még egyszer átélni ugyanazt a borzalmat, de én tudok neked egy köztes megoldást:

Kínai vagy Mexicói Kopasz kutya.Viszont készülj fel rá, hogy az ő testét többet kell naptejjel kenni, mint a tiedet. Ágymelegítőnek sem utolsó ;) Ha erre is kitalál valamilyen kifogást, akkor fogadd el, hogy őt nagyon megrázta kutyáitok elvesztése és nem akar ezzel újra szembesülni (nagyon a szívéhez nőttek).

2011. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne aggódj, mikor odaviszitek a kiskutyát nem lesz szíve kizárni az udvarra, ebben biztos vagyok.
2011. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy törpe uszkár, bichon, yorki. Azt hiszem nekik sem hullik a szőrük. Viszont őket időnként kozmetikázni kell.
2011. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán olyan fajta kellene, amelyiknek nem hullik a szőre. Snaci, uszkár, stb. Idáig segítettél-e a takarításban? Mert azt is fel lehet ajánlani.Közösen nézegetni kellene a kutyafajtákat a neten. A jellemzőiket. Hiszen állatszerető az édesanyád. Idővel hátha megváltozik a véleménye.
2011. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is bent van a kutya. Először anyum azt sem akarta, hogy haza vigyem,de mára jobban imádja mint én. Mindig vesz neki vmi rágcsát, viszi sétálni, babusgatja. Szerintem a te anyud sem fog tudni ellenállni ha haza viszel egy tündéri kiskutyát. Ráadásul még elég hidegek az éjszakák,ezzel is érvelhetsz. ;)
2011. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na hát nálunk is kész kabaré volt.Menhelyen dolgozom mint önkéntes,és hazavittem 2 kutyát egyszerre.Anyum majdnem kivágott velük együtt,aztán azóta is itt vannak a lakásban...bár tény,hogy minden tiszta szőr,a ruháim,a parketta,a kanapé stb..:S Szóval részben megértem anyukádat,hogy a szőr miatt nemszeretné...énis kiakadok amikor szőrt köpködök..de hát aki lakásban tart kutyát,annak ezt el kell viselnie.Sztem vidd haza a kutyust,úgyis befogja engedni anyud,mert megesik rajta a szíve:)
2011. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Havanese-t vegyél! Okos, aranyos, tényleg nem hullik a szőre és mindemelett pokoli ragaszkodó. :) Nekem is olyanom van és semmi gondom nincs vele.
2011. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bichon Bolognese.

Nekem ilyen van és azért is kaptam ilyet,mert nem hullik a szőre,nincs szaga,nem ugatós típus.Nézz utána,és mutasd meg anyudnak!

11/L

2011. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!