Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek a módszere alapján...

Kinek a módszere alapján neveled kutyádat?

Figyelt kérdés
pl. Jan Fennell, Cesar Millan... vagy esetleg kutyasuliba jársz, és az ottani módszert alkalmazod
2011. márc. 11. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Korom Gábor
2011. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 IGCM ***** válasza:
100%
Jan Fennell,Korom Gábor,Victoria Stilwell.
2011. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nagyrészt saját módszer...sok játék, mozgás, fegyelem, szeretet..mikor mi kell az adott helyzetben. Kedves, szobatiszta, jól szocializált blökim lett :) Habár mint később olvasgattam a legtöbb szakértő is ezeket követeli meg a gazdiktól ...
2011. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Saját módszerem szerint.

Cesar Milan műsorait nézegetem,ha épp nem felejtem el,de nem nagyon alkalmazom.

2011. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját módszer szerint. Sokat tanultam, jártam több kiképzőnél, elolvastam több könyvet, rengeteget tanultam az interneten. Több kutyám van, mindegyikhez a személyiségükhöz és az adott szituációkhoz illő módszereket alkalmazom. Nem lehet sablonok szerint kutyát nevelni és tanítani, minden kutya és minden helyzet más, mindig meg kell találni az épp megfelelő módszert. A saját módszereim alapjait Jan Fennell-re helyezem, de csak elméletben, gyakorlatban már erősen eltérek tőle sok mindenben. A kutyáim nagyon mások, nem is lehetne őket ugyanazokkal a módszerekkel nevelni, mert ami az egyiknél működik, az már a másiknál egyáltalán nem.
2011. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Saját módszereim vannak, de ezeket úgy alakítottam ki, hogy nagyrészt kutyasuli, menhelyi tapasztalatok, egy nem túl régen meghalt idomár, néhány régebbi kutyás barát.

Ezeket az információkat megszűrtem és ami nekem és a kutyáknak bevált azt alkalmaztam.

2011. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Az előttem lévő válaszoló is jól leírta.
2011. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
a saját módszereim szerint :)
2011. márc. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Saját módszer szerint, beleteszem a falkavezérséget is, de nem mindegyik dolgot amit ott leírnak. Inkább szeretettel nevelem a kutyáim, hatásos fegyelmezéssel, durvaság nélkül. Tamar Geller- Kutyaszeretet, van egy ilyen könyv, nagyrészben az itt leírtak alapján :P
2011. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy ,magamtól. A mindennapi élethez egyszerűen van szabad-és nem szabad.Attól a perctől, hogy hozzám kerül. A munkás rész pedig játék, jutalom és amikor szükséges, parforsz.
2011. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!