Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak erős élelem féltése...

Kutyámnak erős élelem féltése van. Az jó megoldás, ha lefekszek a földre és eszek a tányérból és, ha ő közelebb jön én megbököm a nyakát? És, csak akkor jöhet oda, ha én elmegyek a tányértól és odahívom?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
aha, lehet h pofán harap. Ne ereszkedj le a szintjére, te vag y a feljebbvaló -.-
2011. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Segítséget kérek és nem gúnyolódást.
2011. márc. 12. 00:07
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gúnyolódás, amit az első ír. Ez így van.
2011. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Farkasok is így csinálják nem?
2011. márc. 12. 00:11
 5/20 anonim ***** válasza:

te felfogtad, amit írtál kérdező???


ennél a kutya tányérjából fujj


odaadod neki a kaját és kész... majd elmúlik nála

2011. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A farkasok úgy csinálják, hogy amíg az alfa nem evett,addig nincs zaba.Tehát ha te alfa vagy, akkor szépen komótosan megvacsorázol, oszt becsattintod a bugylibicskát, felállsz és a kutyatálat megtöltöd. Akkor szólsz, hogy ehetsz. Addig a kutya vár.Remélem, ismeri a "maradj"-ot?
2011. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

kiskoromban en is belebujtam a tenyerjaba. szajon harapott. sirtam. szerencsere a heg nem latszik :)

fogadd meg az elozok tanacsat, tanitsd meg a kutyanak ki a fonok. de nem ugy h "lehaverkodsz" hozza.

2011. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ezeket mind csináltam már.Persze,hogy ismeri.Nem használtak.
2011. márc. 12. 00:47
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor ne sajnáld az időt, és tanulj meg kutyát tanítani.

Jó szakkönyvekből, A póráz két végén-ből, tanulj, mert tanítani csak így tudsz. De a legelső: tanulj alfa lenni.

2011. márc. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon jót mosolyogtam a válaszokon,nagyon kedvesen viccesek voltak,és persze igazak!

Sajnos, a legtöbb gazdinál az a baj,hogy későn kezdik el a kutyus nevelését. Ha kiskutyát hazaviszünk, abban a pillanatban, tudatosan kell kezelni/nevelni/, ahogy letesszük a földre, azonnal kezdődik a tudatosság a kutyatartás terén! Az első étel, már a nevelés magasiskolája lehet.Bizony, az aki igazán jó gazdi szeretne lenni, mielőtt hazaviszi első kutyáját, nem lenne rossz,ha egy cseppet belemerülne a kutyanevelés rejtelmeibe és akkor csodálatos viszony alakul ki kutya és gazdi között!Sőt nem lesznek elkésett kérdések,hogy mit csináljak?...mert lehet,hogy már késő a kérdés,és már csak szakember képes segíteni a kialakult helyzeten!

Egy picit dicsekszem,ha megengeditek!Közel 100 kutyusom van, szabadon élnek az udvarban. Amikor esznek akkor sem kell őket elkülöníteni, együtt eszik minden kutya. De a legkisebb morgást sem lehet hallani.Nagy vájuk vannak kitéve,mert belefáradtam a tányérozásba,hiszen akkor is egy tányérban több nózi is volt, így 14 vájúban kapják a kosztot és a legnagyobb egyetértésben fogy el!

2011. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!