Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj lehet abból, ha a 2hónapos...

Baj lehet abból, ha a 2hónapos boxeremt, amit eddig royal caninnal ettetek, én eukanuba-t vagy más tápot adok?

Figyelt kérdés
Egyenlőre egyszerű tápot kap, de pár nap mulva rendelek Eukanuba-t vagy hasonlót.
2011. márc. 12. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha teheted akkor keverve add neki Royallal, hogy átszoktasd az új tápra. Még kicsi tápváltásnál nem árt ha fokozatosan szoktatod át.
2011. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg a tenyésztőt...nem minden típusú táp jó minden fajtának.

Ha jó a boxernek akkor semmi gondja nem lesz csak fokozatosan állítsd át mert különben mehet tőle a hasa.

2011. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
..adnék én neki royal canin-t is, de olyan oldalakon,ahol lehetséges a kiszállitas oda, ahol én lakom, nincs royal canin large breed junior vagy puppy ..mivel neki az kell ezért gondltam az eukanubara, mivel abbol találtam nekivaló tápot
2011. márc. 12. 19:09
 4/8 A kérdező kommentje:

vagy esetleg ilyet rendelhetnék neki?

[link]

2011. márc. 12. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nagyobb testűeknek van akkor inkább próbáld a más közepes testűeknek való tápot biztos kevesebb baja lesz mint ha olyat kap ami nagyobb kutyáknak való
2011. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akármilyenre is váltasz, csak fokozatosan válts tápot, mert gyomorpanaszai lehetnek. Napról napra többet keverj a régi táphoz.
2011. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Francesca_ ***** válasza:
Ha megteheted hogy euka.... v. roya.... -nal etesd, akkor inkább vegyél neki Acanát vagy Orijent! Akkor legalább nem búzával és kukoricával eteted, hanem főként hússal. Persze fokozatos átállással.
2011. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold az Eukanubát meg a royal canint,mert ezek sz...k.Inkább adj neki Acanát,Orijent vagy Pro Plan-t.Ez csak jó tanács volt.
2011. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!