Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudna SEGÍTENI valaki?

Tudna SEGÍTENI valaki?

Figyelt kérdés

Felsőpakonyon három napja kóborol egy fiatal németjuhász szuka. Nagyon félős, de ma amikor vittem neki enni odajött hozzám és sikerült megsimogatnom.


Tudna valaki segíteni abban, hogy hová lehetne elhelyezni?

Kiket tudnék felhívni telón, hogy elvigyék?

Telefonszámokat elérhetőséget tudnátok javasolni?


2011. márc. 13. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a fajtamentőket ajánlanám. www.nemetjuhaszmentes.hu

Ha teheted fogadd be egy pár napra, mondjuk egy hétre. Próbáld megtalálni a gazdáját, elvinni állatorvoshoz, hátha van benne chip. Illetve velük is fel tudod venni a kapcsolatot, hogy segítsenek. Elérhetőségük ott van az oldalon, kapcsolatok menü pont alatt. Készíts róla képeket is. Az sem kizárt, hogy a fajtamentők oldalán fent van, hogy keresik. Olvasd el azt a menüpontot is, hogy Mit tegyek, ha találtam.

Sok sikert!

2011. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TheAnonymus11. válasza:
50%
Egyetértek az első válaszolóval.Kedves vagy Timi,hogy segítettél neki.
2011. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akit fel tudsz hívni és azonnal elviszi,az a helyi gyepmester,de akkor a kutya sorsával kapcsolatban ne legyenek illúzióid.

A fajtamentők sokszoros teltházzal üzemelnek.

Egy próbát megér azért,hátha szerencséd lesz,de nagy valószínűséggel azt fogják mondani,vidd haza ideiglenesbe.

2011. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megoldódik a kutya elhelyezése. :-D


A szomszédom mondta, hogy náluk elférne a másik mellett ( nem régiben halt meg a mostani kutyának az apja ) csak annyira fél hogy nem megy oda senkihez. Tegnap mentünk etetni, és el is hoztam volna a szomszédunknak, de pont akkor nem volt a helyén. Ma dolgozok, de holnap be lesz fogva, mert velem barátkozik. :-D

2011. márc. 14. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!