Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudna segíteni valaki ebneveld...

Tudna segíteni valaki ebneveldével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most biztos lesz olyan aki ide írja hogy ez nem is a kutyákhoz tartozik,de én ide írtam,mert aki szereti a kutyákat,annak biztos van ebneveldéj.

Nem tudja valaki hogyan kell képeket falrakni a bemutatkozó szővegbe.Már régóta kérdezgetem mindenkitől,de vagy nem tudják,vagy nem mondják meg.

Valaki tudna segíteni???


2011. okt. 2. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"mert aki szereti a kutyákat,annak biztos van ebneveldéj. " Ezen jót röhögtem, köszi:D
2011. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jajj ne csúfold ki szegényt,mert a kérdés mögött vagy egy kocka idióta ül,vagy pedig egy 10 éves gyerek(,ami szerintem valószínűbb).Előbb utóbb leszoksz erről az ebneveldéről,mert az egésznek semmi de semmi értelme nincs,csak a gyerekek eljátszanak vele aztán ennyi,megunják.nekem is volt kiskoromban,és rájöttem hogy értelme az nincs,csak az időd cseszed el vele. :D
2011. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább menj kutyás fórumra, akkor talán még tanulsz is valamit ;)
2011. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[imgkép linkje[/img]. Am van kutyád? Mert ha igen én a helyedben inkább vele játszanék mint egy képpel a számítógépen.
2011. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan képeket tudsz beszúrni, amik fent vannak az interneten. Hogyha kerestél/feltöltöttél egy szép képet akkor a kép URL címét ki kell másolnod. (Jobb klikk a képre, Kép címének másolása).

Ezek után már csak annyi a dolgod, hogy fórumon vagy az adatlapodon ezt a linket beszúrod egy [ img] [/img] kód közé. (a kódban nem lehet szóköz, különben nem fog megjelenni a kép!)

2012. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!