Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adjak neki féregtelenítőt?

Adjak neki féregtelenítőt?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken kapta meg a kutyus a 2. oltást és adott neki az orvos féregtelenítőt, de nem tudom hatásos volt-e minden esetre vettem neki de nem adtam még oda.Érdemes lenne odaadni neki a tablettásat ? Ennek is csak a felét mert 10kg-os kutyának kell 1db.Nem lesz tőle baja ?


Még annyit hogy mikor elhoztam adtak neki féregtelenítőt ugye , és jött is ki belőle féreg de azóta semmi.


2011. márc. 15. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

két hetente lehet adni csak, szóval inkább ne.

Lehet az is, hogy nem volt benne sok féreg... csak a kifejlett féregre jó a féreghajtó, hiába adsz megint, a kifejletteket valószínű az első is megölte

2011. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a doki által adott féreghajtó hatására nem jött féreg, nem kell ismétlés. Mennyi idő telt el az elhozatalkor kijött féreg és a mostani oltás között?
2011. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elhozatal után akkor volt esedékes a féreghajtó mikor vittem a 2. oltásra ezért is adott neki a doki.8 hetesen hoztam el a kutyát , most 9 hetes.
2011. márc. 15. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kapott a férges után gyógyszert. Én várnék a következő oltásig. Akkor úgy is ad megint a doki féregtelenítőt.ha netán újra fejlődik benne, azzal kijön. Gondolom, mondtad neki, hogy elsőre volt benne féreg?
2011. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!