Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 westim. Az egyik fajtisz...

Van 2 westim. Az egyik fajtiszta, a másik is csak annyi szépséghibája van, hogy nagyobb egy picit a füle meg a hátán van egy barna csík. Szeretnék nekik majd kölyköket. Az apára hasonlítanak inkább vagy az anyára? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

hát reméljük és nem tanácsolja,hogy egyszer szüljön a kutya...

mert akkor bizony nem is annyira jó doki.

eddig nem is javasolta az ivartalanítást egyik kutyánál sem?

2009. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

nem

mert előző kutyám pincsi volt,akinek egész élete során nem volt semmi baja.

az utolsó évben inzulinómája lett,attól kezdve hogy kiderült,3naponta jártam vele dokihoz.

ez a westim meg 5 hónapja van meg.ilyenekről még nem beszéltünk,de megyek majd hozzá és beszélünk:)

2009. febr. 22. 16:53
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
érdekes,hogy nem javasolt ivartalanítást az előzőnél..
2009. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
jah igen.és az igazából nem az én kutyám volt,hanem a tesómé mert akkor én még kicsi voltam,és most meg nem az az állatorvosunk aki az előzőnek
2009. febr. 22. 17:05
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
akkor remélem ő tényleg egy szuper doki és javasolja majd a műtétet!
2009. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Örülök, hogy meggondoltad ezt a fedeztetés dolgot, hidd el, ezzel csak jót tettél a kutyusaiddal!

Nekem a majd' 3 éves spani lányom lett tavaly nyáron ivartalanítva - nála sajnos a tüzelések 2-3 havonta jöttek, így félő volt, hogy vmi komoly baja lesz - és észre sem vette a hasikáján a vágást. Pár nap alatt teljesen felépült, azóta is boldog, nem változott meg a viselkedése, nem is hízott meg, szval én csak jó dolgokról számolhatok be. Úgy tudom, kankutyáknál még egyszerűbb a műtét.


Ha valóban, egyszer majd tenyésztéssel foglalkoznál, addig sokat kell tanulni, tapasztalni, keress fel tenyésztőket, látogass menhelyeket, hogy lásd a másik végletet is. Járj el állatorvosokhoz, és: KÉRDEZZ!

Aztán ha kitartasz a terved mellett - lehetőleg legyen hozzá meg a biztos anyagi háttered, mert bizony tenyészteni nem olcsó mulatság! - jól térképezd fel a kínálatot, törzskönyves, betegségekre szűrt felmenőktől való jó vérvonalú kutyust keress, és kutasd fel a hozzá való, megfelelő fedezőkant. ÉS még ekkor is, kérj segítséget a már tanult, a szakmában elismert tenyésztőktől, különösen az első időkben.


Sok sikert, és jó kutyázást kívánok Neked!

2009. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. febr. 23. 17:49
 68/68 anonim válasza:
Az, hogy a szukának egyszer szülnie kell tévhit csak abban az esetben mond ilyet egy állatorvos ha gennyes méh gyulladása volt.Gondolom a tiednek nem volt. A kutyák a farkastól származnak és ott is csak az ALFA pár párosodik, a többiek meg igen jól elvannak úgy , hogy soha nem szültek.
2009. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!