Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a labrador természete?

Milyen a labrador természete?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 21:26
 1/9 anonim válasza:
65%
Kedves, szeretetreméltó, embercentrikus, könnyen motiválható kajával és/vagy labdával, más kutyával jóindulatú, kiváló munkakutya. Rengeteg infót találhatsz róla a neten!
2009. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Szerintem is a labrador egy nagyon kedves, intelligens kutyafajta, többször megfigyelhető vakvezetőkutyaként is.
2009. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

A Labrador Retviever egy kedves, aranyos, intelligens fajta.

De a természete a legfőképp a nevelésén és a származásán múlik(egy megfelelő kennelből kiválasztott

Labrador nem lehet agresszív)

2009. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
egxetértek az elottem szolokkal...mondjuk az enyém nem szereti a gyerekeket és az idegen kutyákat...nem tudom miért...de lehet hogy csak azért mert kicsit el lett kényeztetve...:D
2009. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
rendkívül hiperaktív. legalábbis kölyöknek. sokat kell vele foglalkozni: lefárasztani illetve tanítani is és akkor nagyon okos lesz. a mienk imádja a gyerekeket embereket és más kutyákat. csak imádni lehet őket. regényt tudnék írni a dolgairól. párommal sokszor könnyesre nevetjük magunkat a hülyeségein!
2009. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
tanulékony kedves jószívű szeretnivaló! nekem labrador-om van 3 hónapos:)
2010. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
énnekem nincsen labradorom de azt olvastam hogy:barátság kedvelő,ez a világ egyik legkedveltebb családi kutyála és a legmegbizhatobb kutya fajta.
2010. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A viláegyik legokosabb kutryája, csak úszni kell vinni azt az enyém(4 hónapos) annyira imádja hogy ha má vizet lát bebolondul, van hogy a saját vizét amit inni adok neki abba beleteszi a fejét vgay a lábát, nyáron irtólusta de én mikor meleg van mindig leöntöm vízzel a kocsibállót és abba fetreng. És nagyon szeretem!!!!!Ez a legfontosabb.
2010. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Családszerető, hiperaktív, okos, társaságkedvelő, zabagép:D

a miénk el lett kényeztetve, de nagyon szeretjük

2010. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!