Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Dog Chow...

Mit gondoltok a Dog Chow tápról egy Golden Retrievernek?

Figyelt kérdés
Goldenem Dog Chow tápot kap, large breed, felnőttkori súly szerint 25<. Ti mit gondoltok erről a márkáról. Jó neki?
2011. márc. 18. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sokáig etettem a bárányos tápukkal , meg voltam vele elégedve vele szerintem jó táp.
2011. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is ezt adom a labradoromnak :)

remélem jól teszem :)

2011. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Én ebben az árkategóriában (körülbelül, asszem 1-2 ezer forinttal drágábbat tudok) a Josera tápot tudom nagyon ajánlani. Sokkal jobb, nagyobb a hústartalma, mint a Dog Chow-nak, és több vitamin, szükséges ásványi anyag is van benne, mint az előbb említett tápban. Valamint, ha lenne rá lehetőség, akkor én legalább 2 éves koráig valami szuperprémium táppal etetném (Orijen, Acana, Taste of the wild, esetleg Eukanuba, Royal Canin, Happy Dog stb) mivel kölyökkorban nagyon fontos az izületek védelme, és sok vitaminra is van szükségük. Ha mégis maradnál ennél a tápnál, az nem baj, de adj mellé valami zöldkagylós csonterősítőt (pl. Luposan, vagy Korvimin), mert az nagyon fontos lenne a kutyusod számára.
2011. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miénk is a large breedet kapta és nagyon szépen fejlődött, szerintem jó táp ebben a kategóriában.
2011. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
még csak 5 hónapos, de kap a tép mellé csonterősítőt, meg előtt 2 hetes multivitamin adagot.
2011. márc. 18. 19:43
 6/9 Ninna ♥ ***** válasza:

Milyen csonterősítőt, és milyen vitamint kap? Nagyon fontos, mert ha jó minőségűeket, akkor a kettőt együtt nem szabad adni, akkor vitaminra nincs szüksége, de a csonterősítőre mindenképpen. Felsorolok néhány márkát, hátha közötte van a tiétek.

csonterősítő: Luposan, Korvimin

multivitamin: Pet-phos, Pfizer VMP

Ha ezek közül kapja valamelyiket, az nagyon jó, de akkor a tápja mellé csak az egyik fajtát kapja, leginkább a csonterősítőt, akkor a vitaminra nincs szüksége, az úgy sok lesz együtt, de erről kérd ki az állatorvosotok véleményét is mindenképpen. Ha pedig ilyen Bobi, vagy Lavet vitaminokkal eteted, az sem rossz, de inkább vegyél valami jobbat, mert ezek csak arra jók, hogy megnyugodj, hogy adsz neki valamit.

2011. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsit off:

és az Immunovet jó vitamin?

2011. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mutivitamint előtte kapta, most csak csonterősítőt kap, de nagyon szépen fejlődik
2011. márc. 19. 17:00
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy lavet csonterősítőt kap, amit az állatorvos ajánlott.
2011. márc. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!