Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a törvényről?

Mit gondoltok a törvényről?

Figyelt kérdés
Most nem az ebadóról van szó hanem arról hogy Mo.-on az állatokat alig védi a törvény! Ha valaki bántalmazza őket magasról tesznek rá!(persze tisztelet a kivételnek) Szerintem olyan kéne mint Amerikába! (Houstoni Állatrendőrség stb.)
2011. okt. 16. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Aki kínozza az állatait, ugyan abban a kegyetlenségben kéne részesíteni, amit ő elkövetett.
2011. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg nem tévéből kéne megítélni a világot. Ott CSAK a sikeres eseteket mutatják be, nehogy azt hidd már, hogy ott nem ugyanolyan a helyzet mint itt. Megfordítva, nálunk is vannak áldozatkész segítő emberek és állatvédők.
2011. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is! De az a baj hogy a törvényben az ember feljebb áll!
2011. okt. 16. 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem adjunk nekik választójogot is. Sőt foglaljuk be az alkotmányba, hogy tilos őket megölni, megsérteni fizikailag és érzelmileg egyaránt.
2011. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

10:48

Persze van csak jó kevés! Képzeld nem a TV-ből ismerem meg a világot! Ott sem a sikeres munkát mutatják csak meg! Nem egyszer altattak el állatokat, vagy kerestek brutális gazdákat! Magyarországon a KORMÁNY szemet huny az állatokon

2011. okt. 16. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az állatokon huny szemet...
2011. okt. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

10:51

igazad van! akkor puszta szórakozásból (már akinek az) üssük verjük kínozzuk őket!! Nézzünk a szemükben mikor kilehelik a lelküket és röhögjük ki őket!! Én mindezt veled csinálnám nem egy ártatlan állaton!

2011. okt. 16. 10:56
 8/11 A kérdező kommentje:

10:55

ez sajnos igaz :/

2011. okt. 16. 10:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is kéne valami állatirendörség, de Magyarország nagyon messze van ettől! Ausztriába már mindenhova beengedi a kutyákat, Magyarországon még a vakvezetőkutyákat se :D

Amcsiba vagy Norvégiába, minden fejlettebb országba olyan törvények vannak hogy mi csak lesünk! :D

De tudod, ez úgy van hogy először mindig az állatokat bántják, aztán a gyereket aztán az asszonyt...


Nem egy állatbántalmazó sorozat gyilkos lesz...

2011. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

„Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik.”

Mahatma Gandhi



én is nagyon örülnék, ha tennének valamit, de sajnos ettől még baromi messze vagyunk... és az az érzésem, hogy csak egyre messzebb kerülünk:(

2011. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!