Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkik szeretnek kézben lenni?

A yorkik szeretnek kézben lenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 09:23
1 2
 1/14 xnorkax ***** válasza:
Minden kutya szereti, ha simogatják őket. De az már túlzás, ha mindig csak kézben van. Ne feledjük el, hogy ő is egy KUTYA ráadásul nem is akármilyen kutya, hanem egy terrier. Egyébként biztosan szeretnek.
2011. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen,szeretnek.De nem javaslom,mert gondolnak egyet és félelmet nem ismerve kiugorhatnak a kezedből és jól összetörhetik a kis csontjaikat szegények...amúgy meg inkább ülj le mellé,vagy feküdj le...az számukra még közvetlenebb,hiszen nem kell a nagy "óriásra" felfelé nézni mindig:)
2011. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én yorkim csak akkor van kézben, ha lépcsőn megyünk, vagy tömegközlekedésen. Soha nem viszem kézben, semmi értelme, imád gyalogolni.

Otthon is csak nagyon ritkán jön az ölembe, inkább a lábamnál fekszik.

Oké, hogy ölebeknek hívják őket, de szerintem egy yorkiban tombol a terrier vér. Amelyik yorki tűri (talán még igényli is) hogy kézben/táskában cipeljék, az nálam nem egészséges dolog.

2011. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nyugodtan lehet ölben kézben is,táskában is,ha jól érzi magát a kutyust,de figyelni kell rá nagyon.AZÉRT HOZZÁTENNÉM,HOGY SZELLŐ LÁNY KUTYÁJA VIZILÓ MÉRETŰ.KB 8KG SZERINTEM:)

EZÉRT NEM SZOKTA SŰRŰN ÖLBE VENNI:)

2011. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Így van, a kutyám egy viziló, 5 kg:

[link]

Tényleg lehetetlen egy ekkora állatot ölbe venni.

2011. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megnézni a válaszadóknál, hogy ki hány %-ra van értékelve...
2011. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úristen mekkora vadállat :D Nagyon szép darab :)


Minden kutya szeret picit ölben lenni ... nekem a labradorok is odateszik a fejüket az ölembe, hogy dögönyözzem öket. Táska, kutyaruha, kutyacipő, miegymás egyiknek sem kell ahhoz hogy boldog legyen. Egy szerető, figyelmes gazdi és igazi "kutyaélet" (haverokkal rohangálás, túrázás, sok séta, tanulás) és az hogy tudja hol a helye az ami egy kutyát boldoggá tesz. Meg persze egykis üngyümbüngyüm is, csak ne abból álljon az egész élete. :)

2011. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

EZT TE írtad:Amelyik yorki tűri (talán még igényli is) hogy kézben/táskában cipeljék, az nálam nem egészséges dolog.


És innentől kezdve NO COMMENT,hiszen a te kutyád olyan bazinagy,hogy azt senki nem cipelné táskában...mindemellett,tudom-tudom,te mindik azt kampányolod,hogy te ekkora vizilovat akartál...hagyjad már..ez egy nagy baromság..azért vesz az ember yorkit,mert 2-3kg maximum..ha nagyobbat akar ,akkor westyt vesz,vagy más fajtát.Neked ez így becsúszott kicsinek nem láttad hogy ilyen hatalmas lesz és ezzel nincs is semmi gond.

De azt ,hogy te lenézel és rosszallóan gondolsz azokra akik kutyatáskában,vagy ölben viszik a kutyusukat,arra azt tudom mondani,elősször a saját házad táját söprögesd meg egy kicsit.....

2011. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, állatokról beszélünk, ezt tartsd szem előtt.

A yorkshire terrierek eredetileg nem ekkorák voltak, az emberek tenyésztették ki őket ilyen kicsire a saját kényelmük miatt. És az utóbbi években lett divatos a mini kifejezés, mert ezzel jól eladható az olyanoknak, akik Paris Hilton mintájára egy táskába akarják gyömöszölni ezeket az állatokat.


Egyébként én láttam a kutyám szüleit, és tudtam, hogy nem lesz a kutyám 2-3 kilós. Valószínűleg akkor is szeretném, ha kicsi lenne, de nem hiszem, hogy nyugodtan oda merném engedni az összes nagytestű kutyához, akivel találkozunk.


De válaszolj nekem őszintén. Egy ember miért akar egy kutyát kézben vinni? Hol és miért van rá szükség?

Én is szaladtam már be a kutyámmal a plázába, és addig a kezemben volt. De ha az utcán megyek vele, akkor miért venném fel?

2011. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egyik oka amiért a kisebb kutyák sokszor neki mennek a tőle akár többször nagyobb kutyának, hogy sokszor kézben hordják(szinte mindig), és nagyobbnak hiszik magukat az átlagnál.
2011. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!