Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a kutyám...

Mit csináljak hogy a kutyám ne morogjon rá minden kutyára és ne akarjon verekedni velük?

Figyelt kérdés
5 hós 1 hetes shar-pei
2011. márc. 19. 16:47
1 2
 11/13 IGCM ***** válasza:

Nem nemfog félni x)

Gratulálok,hogy kötekedni probálsz ...

A kutya nemcsak fél hanem domináns is..az ivartalanítástól kicsit lenyugszik!!De mitn írtam pont ezért kell neki KUTYAOVODA!

Tudod a shar-pei-re jellemző,hogy nem kedveli a többi kutyát....ezért célszerű ivartalanítatni...

De persze aki nem ért a dologhoz annak hiába magyarázom.

/ezt nem a kérdezőnek szántam./

2011. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kötekszem. De egyáltalán nem 100%, hogy egy ivartalanitás megoldja a problémát. Ugy helyes, hogy megoldhatja. Előfordult már olyan is, hogy a műtét után a kutya természete mit sem változott. Nem vagyok ellenpárti, de ugy helyes ha ezt feltételes módban irod, és nem ugy, hogy biztos.
2011. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 IGCM ***** válasza:

Már ne haragudjál,de rajtad kívűl sneki más nem mondta hogy megoldja a problémát!

Sőt egyeltalán nem oldja meg ,egyetlen egy dologban fog segíteni mégpedig abban hogy nem lesz annyira domináns és egy kicsivel könyebben kezelhető lesz.Ezért hangsúlyozzuk a kutyaovodát!Nyílván még egy lapafok se ártana utána de za már a gazdi döntése,hogy visz-e vagy sem.Ami segít a gondon az a kutyasuli,kutyaovi..ez tény ennyi.

2011. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!