Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt hallotta valaki? (Kérdésed...

Ezt hallotta valaki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A minap hallottam a híradóban hogy be akarnak hozni egy olyan törvényt hogy egy háztartásban csak 2 kutya lehet!

Azt mondták hogy azért hogy kevesebb legyen a kutya támadás.(bár nem tudom mi köze kettőnek egymáshoz):S

Én ezt nagyon ellenzem,inkább az állatvédelmi törvényt kellene szigorítani nem pedig ilyen hülyeséggel foglalkozni!:S

Nekem több kutyám van mint 2 és soha semmilyen körülmények között nem válnék meg tőlük!Nektek mi a véleményetek erről az egészről?


2011. márc. 19. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Okosabb lenne,ha az ebadót vezetnék be újra. Akkor sokan meggondolnák,hogy tartsanak-e feleslegesen kutyákat!
2011. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
felháborítónak tartom én inkább azt ellenőriztetném, hogy tényleg chippesek e a kutyák, milyenek a tartási körülmények stb...nekünk 5 kutyánk van és soha nem adnám őket senkinek
2011. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy panelba elég 1 kutya az is kistestű. Ha többet akarsz kertesházba mész vagy telket veszel. Szerintem nem a kutyatámadások miatt szigorítják ezt a törvényt hanem, azért, mert sok 2 kutya egy kis panellakásba, szenvednek. Ennyi.
2011. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Mi az hogy tartsanak-e feleslegesen kutyákat kedves első? Ha valaki tud ennyi kutyának helyet, rendes kaját, orvosi ellátást biztosítani, akkor miért ne tarthatna többet? Inkább örülne a hülye állam, hogy kevesebb a kóbor kutya (mivel sokan befogadnak), ami szintúgy támadáshoz vezethet. Nekünk 4 kutyánk van, az udvarunk és a kertünk is egyaránt hatalmas (kb. 20-25 perc végigsétálni rajtuk együtt), nappal vannak csak kint, éjszaka mindig bent. Sosem szöktek el (a 30 év alatt, amióta családban van kutyu 1x sem) és nem is tudnak sehol, ha valaki meg bepofátlankodna azt igenis marják szét.

Az egészen más dolog, hogy sokan nem figyelnek a kutyára, nem nevelik, nem tartják őket megfelelően (kiszökhetnek), de azoktól az az 1 kutya is kifog szökni, ami megtámadhat bárkit...

Én sem válnék meg 1 kutyánktól sem, ők családtagok.

2011. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 IGCM ***** válasza:
100%

Semmi köze sincs a kutyatámadáshoz annak ki mennyi kutyát tart.

Ez meg egy baromság panelba egy kutya mert szenved?!!

Mér szenvedne ha mindent megkap és kivan mozgatva,ráadásúl azse mindegy mekkora a lakás!!!

Inkább a kutyaiskolát kéne kötelezővé tenni!!!!És az ebadó is jó ötlet lenne.

Ez egy baromság meg hova koboznak el kutyát??Teli vannak a menhelyek ne mgondolják komolyan ...ez tiszta baromság XD

2011. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Az ebadó lenne a jó megoldás, ellenben azzal amit most hoztak.
2011. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baromság. Remélem, nem lesz belőle semmi. Illetve, talán elejét vehetné a szaporításnak, de tuti az lenne, hogy a normális embereket ba***gatnák, azzal meg meg nem törődnének, hogy a putriban meg a disznóólban hány kutya nyomorog... :S
2011. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez egy ...
2011. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!