Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp?

Melyik a legjobb kutyatáp?

Figyelt kérdés

Egy berni pásztornak melyik kutyatáp a legjobb?

Kell szednie mellé valamit?

Ha kell akkor mit?


2011. márc. 19. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mivel elég nagytestű én egy alacsonyabb fehérje tartalmú tápot ajánlanék mert pl Acana az ár nagyon magas...talán a Pro Plan...

zöld agylót lehet neki adni de pl calciumot ne adj neki se foszfort (könnyű túladagolni és a kutya teste a hiányt tudja kompenzálni a többletet viszont nem)

2011. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*zöld kagyló :)
2011. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ketteske ***** válasza:
100%
Nekem boxerem van, és a real nature vált be. Ez már super premium táp, de nem drágább, mint az alacsonyabb kategória. Nézz utána!
2011. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam Natura Vet tápjai bejöttek , a nagyot és a kölyök kutyát is ezzel a táppal etetem szépek és egészségsek tőle.
2011. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is nagytestű kutyám van, nekünk az Acana teljesen bevált, szép a szőre, jó kondiban van tőle. Általában a prémium tápok mellé tilos adni vitaminokat, hiszen tartalmazzák megfelelő arányban.
2011. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem közepes testű kutyám van, nála a Pro Plan jött be, Acanával kezdtem, de azt nem is nagyon szerette, meg hasmenése is volt tőle, de Pro Plan (bárányos) az nagyon jó, szereti is és a szőre is szépen csillog.

Viszont, ha ez nem vált volna be a Hill's-t vagy a Brit Care-t próbáltam volna ki.

2011. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a legjobban bevált kutyatáp a emberi étel csunyábban megfogalmazva a "moslék" :)
2011. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan tápot adj a kutyának, amitől jól néz ki, szép a szőre, vidám, egészséges. De miután alapban ragadozó, én a nyers hust semmiképp nem hagynám ki az étrendjéből.

Minden kutya más, mindenkinek más ami beválik.

2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!