Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz ha így csinálom?

Jó lesz ha így csinálom?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy hogy nagymamáméknál nem sokára fog szülni egy kistestű kutyus.Ők nem foglalkoznak a kutyával felőlük meg is halhat.Én elvállaltam hogy veszek neki enni,megcsinálom a házát,kennelt csinálok neki játékokat veszek stb.A kennelt sehova nem engedik tenni csak egy kis kertbe aminek a fel víz alatt a másik felébe pedig nagy a sár(most).Az jó lenne ha lekeríteném neki a sárosat,és leszórnám homokkal?kb:20 nm.

Vettem n eki 15 kg tápot,konzerveket,szalámit,jutifalatot.Hogy csináljam ha csak heti 1x látom.Jövőhétvégén csinálom meg a helyét és a házát és akkor viszem neki a kaját.(most nem kap rendesen enni)Mit csináljak,mit vegyek??????12 éves lány


2011. márc. 20. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
még simán tudnátok ivartalanítani... mond meg a nagyszüleidnek, hogy a kutyának is jobb lenne úgy meg nekik is, nem kéne a kiskutyák elpasszolásával és hasonlókkal foglalkozni
2011. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző,szerinted ha enni se kap,ivartalanítják 15-20ezerért.Igen,ha nincs más megoldás,a helyet mindenképp vízteleníteni kell,és száraztápot vegyél neki,ha csak heti egyszer tudsz menni,előtte hagysz pár napra való kaját.Féregteleníteni is kell.Egy tabletta 200ft.Csak óvatosan kérdezem,te nem tudnád összeszedni az ivartalanításra valót.Próbálj beszélni az állatorvosotokkal,hátha olcsóbban vagy részletre megcsinálná,mert ilyen helyen,kölykökkel egész héten egyedül.Ki fog készülni a kutya,örülhetsz ha életben marad.A természet úgyis megoldja,ha nem kap enni,a kölyköknek nem sok esélye,de az anya is veszélyben ha van,vagy lesz benne elpusztult kicsi...Mond meg a nagyszülőknek,nem kérsz az elkövetkező névnap-szülinap-karácsony-húsvétra semmit,csak foglalkozzanak a kutyájukkal,vagy legalább segítsenek neked.Merre felé laksz?
2011. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ,foglalkozni majd megkértem őket fognak vele foglalkozni meg etetni csk én fizetek meg stb. Múlt héten kapott tőlem féreghajtót.
2011. márc. 20. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!