Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy dolgoztátok fel? Én...

Hogy dolgoztátok fel? Én hibás vagyok?

Figyelt kérdés

Még kislány koromban (11) kaptam szüleimtől egy husky-malamut kutyust. De aztán anyuék kitalálták, hogy visszaköltözünk a városba, ahova nem vihettem magammal. Tovább nehezítette a dolgot, hogy nővéremnek is volt kutyája, de ő inkább költözött volna. Ekkor 15 voltam.


Ti ezt hogy dolgoztátok fel? Nekem olyan lelkiismeret furdalásom van miatta még mindig, de nem tudom mit kellett volna tennem. Még most is mindig sírok, ha eszembe jut.

Írhat bárki nyugodtan, nem csak annak érdekel a véleménye, aki pontosan így járt mint én.

L/19

ja és még valami...

Értem, hogy minek egy 11 éves gyereknek kutya, megérdemeltem, stb... De tegyük hozzá ehhez, hogy sose kértem volna kutyát, ha tudom, hogy meg kell válnom tőle idő előtt.


2011. márc. 20. 17:26
 1/8 xnorkax ***** válasza:
80%
Ez szomorú. :( De mi lett a kutyával? Egyébként ez a szüleid hibája, nem a tiéd. Nagyon sajnálom. :/
2011. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elajándékoztuk. Csak nem is tudom pontosan, hogy mi lett vele, mert németországba vitték. Jelentkezett egy nő, hogy ott valakinek pont ilyen kutya kell, fizetik neki az útlevelet, meg a repülőt. Nem akartam ilyen bizonytalan helyre adni, de kinek kell egy 5 éves keverék kutya. Ez volt az egyetlen esélyem, hogy ne menhelyre adjam.
2011. márc. 20. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A szüleid hülyeségét ne vedd magadra, semmit nem tehettél volna azon kívül, hogy elszöksz a kutyával együtt, ami azért elég nagy marhaság lett volna 11 évesen. A lelkiismeret-furdalást meg bízd a szüleidre, ha nem tudtak jó helyet keríteni a kutyáknak.
2011. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xnorkax ***** válasza:
Németországban biztosan jó helye lett. :) A mi menhelyünkről is csomó kutyust visznek oda. És tényleg ne okold magad a szüleid felelőtlensége miatt.
2011. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezném,hogy nem a fehérvári menhelyről beszél e :)
2011. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, amit utolsó kérdezett :)
2011. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok menhelyről visznek Németországban/Ausztriába kutyákat, nemcsak Fehérvárról.
2011. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xnorkax ***** válasza:
Veszprémből írok :DD A Vackoló Egyesülettől csomó kutyus ment már Németországba, most a Veszprémi Állatvédőktől pedig Hollandiába megy négy kutyus.
2011. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!