Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az MKSZ vagy a MEOE regiszt...

Ha az MKSZ vagy a MEOE regisztrálja a kutyát, van lehetőség az utódoknak törzskönyre?

Figyelt kérdés
Ha nem B törzskönyvet kap a kutya, csak regisztrálva lesz, hogy indulhasson versenyeken.
2011. márc. 20. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már bocs, de nem minősítettem a kutyádat.

Jó versenyzést! Élvezzétek mindketten!

Azért azt elismerheted, hogy törzskönyves szülőktől törzskönyv nélkül venni kutyát manapság nem sikk. Utána pedig rájönni, hogy a hobbyhoz kellene az a fránya születési kivonat.Aztán csiribiii-lészen papír. Igaz, némi megjegyzés rá van írva.

2011. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokásom sikkből venni kutyát, ha az lenne akkor soha az életben nem tartanék pl mudit mert azért is épp elégszer röhögtek ki, és még mindig találnak valamit amin húzhatják a szájuk (ld. most te). Ohh és hát elnézést, hogy nem kutyatudósként bújtam ki anyámból... -.-" És a tk-ra is a kutyások vettek rá amiből valóban következhet hogy a pénzemre hajtanak, de akkor sem érdekel.
2011. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem a kutyádra húzom a számat. Főleg nem egy mudira.

Nagyon eltértünk a kérdező által felírtaktól.

Végül is annyiban zavaró ez a "törzskönyv" kiállítás a versenyző kutyáknál, hogy sok ember ennek hallatán azt hiszi, egyenrangú papírja van a valóban törzskönyves kutyákkal.Aztán mehet a párosítás.

Ennyi az egész.

2011. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!