Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever vélemény?

Golden Retriever vélemény?

Figyelt kérdés
80ezerér fogom elvinni nemsokára.:)
2011. márc. 22. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy kutyánál az lenne a legfontosabb hogy mennyi az ára.

Honnan veszed? Törzskönyve van? A szülei dp.-re szűrtek? Epilepszia mentesek? Szerződést ugye kötöttél?

Vigyázz, mert nagyon sok az agresszív golden itthon, nagyon szétcseszték a fajtát a szaporítók. Az agresszivitás náluk ugye fajtajelleggel teljesen összeegyeztethetetlen.

Milyen sportokat terveztek ? :)

2011. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aranyos,de makacs.Van egy az utcában és simán lefekszika sárba ha nincsk edve menni:Dtanítgasd,és jól neveld meg.
2011. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Innen venném. Tudom hogy nem az ár a legfontosabb:D

törzskönyvvel, microchippel, oltva,féregtelenítve, oltási igazolvánnyal és mellé ajándékba junior táp,etető,stb.:)

Szerintetek jó ez a kennel ?

Amúgy szép nagy kertes házba lenne a helye. Sok időm lenne rá. Csak nem tudom ez a kutya iskola hogy működik? Hol keressek, mien papírok kellenek, stb.

2011. márc. 22. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tudom ajánlani :)

Nekem is van egy goldim. Egy picit tényleg makacs, ki van képezve, bár ha rájön a 10 másodperc akkor mondhatok bármit elengedi a füle mellett.

Én még anno nem kennelből vettem a kutyám, amit meg is bántam már 1000000× de akkor még nem tudtam h mi ez a szaporítós story. Mind1 most nem is ez a lényeg, örülök h jó kennelt választottál. A nevelésére első perctől figyelj!

Ha bármit megszeretnél tudni még ami érdekel írj nyugodtan privátba.

Üdv :)

2011. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél 80 ezerért,bármennyire is cuki,sokkal olcsóbban is találhatsz.Nagyonkedves kutyák,könnyen taníthatóak remek családi kedvencek.De akkor ne vegyél goldent hogyha házőrzésre szánod mert ahhoz túl barátságos.
2011. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!