Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever és Border...

Golden Retriever és Border Collie párosításról vélemény?

Figyelt kérdés
Gyerekek mellé veszünk kutyát és erről a két fajtáról azt hallattam, hogy szeretik a gyerekeket.
2011. szept. 5. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem az összefüggést. Pénzt akartok kiadni egy keverék kutyáért?
2011. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Golden Retrieverünk van, nagyon gyerek barát, még egyszer se morgott rá a kislányomra (2 éves) hagy neki mindent, úgy nyúzza ahogy akarja! De a kertet nagyon rendezi, kikapálja a virágot, elhordja a gyerek homokozójátékait, mindent amit kinn hagysz, és elég bolondos, játék közben feldöntheti a kicsit, de már kezd lenyugodni, most 1,5 éves. Amúgy imádni való, ahogy rád néz, meg a természete is nagyon jó!
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem keveréket szeretnénk, hanem két kutyát:) És a kérdés az, hogy jól kijönnének-e egymással, összepasszolnak-e, vagy teljesen más természetűek? (mindig is úgy volt kutyánk (gyerekkoromban is) hogy párban, hogy azért legyen egy társuk:)
2011. szept. 6. 10:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egy bordert tuti nem vállalnék be gyerek mellé. Nem azért, mert bántja, hanem kizárt dolog, hogy gyerek mellett van annyi időd foglalkozni a kutyával, amennyire egy bordernek szüksége van.
2011. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, félreértettem, sorry. A párosításról valamiért pároztatásra gondoltam:D

Én egyértelműen a goldenre szavazok.

2011. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor mit ajánlanátok a Goldi mellé? Vagy legyen 2 Goldi?
2011. szept. 6. 11:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Kutyás tapasztalat?

A kutya mozgatása napi szinten?

Foglalkozás a kutyával, kutyaiskola?


Ezekről mit lehet tudni??

2011. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok, szomszédban Golden Retriever Beagle párosítás van, nagyon jól kijönnek, már mind a kettő öreg mondjuk de azt mondta a szomszédunk hogy így jó volt nekik!

Egyébként nálunk volt egyszer igaz csak 1 hétig, egy Staffordshire terrier, nagyon jól elvoltak igaz gyerek mellé pont ezt a fajtát nem nagyon ajánlom.

Szóval szerintem bármilyen fajtával kijön egy golden, csak kérdés hogy 2 kutyával tudsz-e eleget foglalkozni, hogy nevelve legyenek stb.

2011. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Terriert nem szeretnék, nekem túl izgágák, baráti körömben több embernek van, nem irigylem őket:D Szép kertes házba kerülnének a kutyák, napi sétával. Most így családon belül ők lennének az elő kutyák, de gyerekkoromban én is 2 kutya mellett nőttem fel (labrador és dalmata).
2011. szept. 6. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Őszinte véleményem szerint két kölyökkutyát egyszerre bevállalni nem túl átgondolt döntés. Valamint így border colliet inkább ne. Sokkal több kell neki mint gondolnád. De még ha border akkor sem egyszerre a két kölyköt!! Az egyik legalább legyen alapengedelmes mire a másik jön. És szerintem az hatalmas tévhit, h milyen jó két kutya együtt mert elszórakoztatják egymást... Ezt gondoljátok át alaposan, h gyerek mellett h lehet ütemezni egy kutya nevelését, tartását.
2011. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!