Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én idézem elő a verekedést?

Én idézem elő a verekedést?

Figyelt kérdés

Van egy kan juhász kutyám és sokszor viszem póráz nélkül

sétálni, azt figyeltem meg , h amikor találkozik egy másik kannal elöszőr csak szagolgatják egymást és mire én odaérek és szólok neki abban a percben nekimegy ,még mielött mindenki lehurogna nem vérremenő dologról van szó csak összeszólalkoznak úgyhogy ezek kíméljenek ! Miután eréjesebb leszek vele tovább megy.

Az én negatív, feszült energiám idézi ezt elő ? Mit csináljak ?


2011. márc. 23. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezért szoktam én behívni a kutyám ha másikkal találkozunk és mikor odaérünk, megkérdezem a másik gazdit, játszhatnak-e, mert hiába jóindulatú a kutyám, ha a másik gazdája tudja az övéről, hogy agresszívebb, akkor lehet, hogy azt mondja ne engedjük őket össze, mert nem szereti a vele egy ivarúakat.
2011. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a Te hibád, a kutyád túlságosan domináns.

Az viszont már igenis a Te hibád, hogyha ezzel tisztában vagy, akkor mi a csudáért engeded el pórázról? Ha az én kutyámnak menne neki, akkor abban utána nem lenne köszönet.

2011. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
ha tudod, hogy agresszív, akkor minek engeded le a pórázról? ha az én kutyámat bántaná szarrá vernélek, és ne félj, előbb utóbb valaki meg is fogja tenni.
2011. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Sétáltasd pórázon és csak ott engedd el, ahol beláthatod a területet és nincs a közelben kutya.


Sajnos az ilyen felelőtlen gazdák miatt ítélik el a többi kutyást, hisz általánosítanak.

2011. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xnorkax ***** válasza:
66%

Ez dominancia... A kutyám sokszor a legjobb kan cimbijével is összeveszik, minden előzmény nélkül. Halkan megjegyzem az enyém is kan és bizony domináns. Ahogyan a tiéd is.

Szerintem a legjobb az lenne, ha csak akkor engeded el, ha 100%osan betudod hívni extra helyzetekben és nem árt körül nézni van-e kutya a közelben.

2011. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem verekednek össze , csak rámordul. Értetlen barmok . Amúgy meg tudom kezelni a helyzetet és senkinek nem esik baja .
2011. márc. 23. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Én értem mit mondasz.Szerintem nagyobb bátorságra kap,amikor közelebb vagy.Amúgy,ha nem vetted volna észre,itt mindenki az olyan "világbékéje" kutyát szereti,legyen az roti,cane corso,káj.Ha egy kistestű kutya neveletlen és ugatja,támadja pl. a rotit,az elvárás itt az,hogy a roti forduljon a hátára és hódoljon be mindenkinek,mert ha vissza támad akkor az egy neveletlen,agresszív kutya,a gazdája pedig egy idióta kutyaverekedtető,aki nem tudja a fenevadját megnevelni....Maholnap minden kutya olyan karakterű lesz,mint egy labrador vagy bernáthegyi...
2011. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó! a rottweilerrel, kaukázusival stb. tudni kell bánni, az idiótáknak, akik nem tudják megnevelni és visszafogni valóban nem valók. remélem neked nem ilyen kutyád van.
2011. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésedben nem mordulást írtál, hanem, hogy nekimegy.

A kettő ég és föld.


De az intelligens válaszodból látom, nem csoda, ha ilyen agresszív lett a kutyád...remélem nem Borsodban laktok, mert nem szeretnék veletek összefutni.

Még a végén megsérülne a kutyád...

2011. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!