Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokhoz idézem inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz idézem inkább a kérdésem. Szerintetek ezért kilehet szeretni valakiből?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha egy srác túl kedves és rendes egy lánnyal akkor ez okból kiszerethet a lány a fiúból?

Tegyük fel, összejössz egy lánnyal, és mindent megteszel érte, folyamatosan elhalmozod, mindig mindent amit csak tudsz megadsz neki, igazából tökéletes vagy mert mindig csak az a lényeg hogy neki jó legyen.

Nem hagyod hogy semmit se fizessen . Sexuális téren is szinte csak ő számít.Én ilyen voltam, és sajnos kiszeretett belőlem.

Véletlenül mikor kicsit ideges voltam, felhoztam neki hogy mennyi mindent tettem érte, de aztán elmagyaráztam hogy nem felhánytorgatni akartam, csak példálozni.

Nos a kérdés, kilehet szeretni emiatt egy srácból?


2011. nov. 2. 01:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Jéé..hát én inkább beleszeretnék egy ilyen pasiba..(jó is lenne 1)

Ugylátszik nem érdemelt meg téged.:)

2011. nov. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lehet neked van igazad. Csak én meg halálosan szerelmes vagyok belé. Megjegyzem, ronda sem vagyok szerencsére. Ő az első olyan barátnőm aki engem dob, eddig szinte mindig csak én szakítottam. És ráadásul csak úgy kiszeretni a másikból.
2011. nov. 2. 01:20
 3/21 anonim ***** válasza:
hát abból h túl rendes vagy szerintem nem.Azonban nem hiszem h jó technika lenne ugyanis mind1 h lány v fiú az illető be kell tartani az adok-kapok módszert.Annyit nyújtok amennyit a másik is ha kicsit többet v kevesebbet még nem baj de nem szabad nagy eltérésnek lenni azért mert annak nincs jó vége ha pl.egy lány mindent megtesz a pasijának akkor elkényezteti a pasit fordítva szintén és ez a kapcsolat végét jelentheti mindkét nem képes kiábrándulni a másikból ha a tenyerén hordozza az illetőt.Nem kell bunkónak lenni és nem kell a barátnőd sem elhanyagolni csak a jó kapcsolat titka h mindkétfél beleteszi kellőképpen a magáét.
2011. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Hát megértelek..

Ha beszélgetni akarsz nyugottan írj rám :)

Első voltam.

2. Adom ;D

2011. nov. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok de válaszolok tapasztalataim alapján:


A tökéletes egy idő után unalmas. Megszokás lesz. Ha nem kell egy kicsit sem küzdeni akkor sokkal hamarabb elmúlik a tűz ami a kapcsolatok alapja.


Gondolom nagyon nagyon nagyon ritkán veszekedtetek...pedig az jó dolog. Egy jó kis kiabálós szóváltás. Megmozgatja az állóvizet és ilyenkor rá lehet eszmélni, hogy mennyire is szereted a másikat.

2011. nov. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek szól ez:

Szerinted vissza lehet fordítani ezt a folyamatot, elég okosat írtál és kíváncsi lennék a te tanácsodra. Ha nem gond írj erre vissza és leírok 1-2 dolgot privibe hátha tudsz hasznosat mondani :)

2011. nov. 2. 01:43
 7/21 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz. Hanyagolod a csajszit és éled az életed.

Idővel lehet ráébred arra, hogy hiányzol neki és szeret téged. Jó volt, hogy kedves voltál hozzá.


Ha magától nem eszmél rá erre, akkor nincs esélyed. Nem erőltetheted rá magad.


Azt nem tudom, hogy milyen típusú a csajszi, de ismerek

olyat aki hasonló szituációban azért ment vissza a barátjához miután kidobta, mert látta, hogy jól meg lenne nélküle is (mármint a srác a csaj nélkül).

Leszűrte, hogy nem azért volt ilyen kedves mert túlságosan ragaszkodott hozzá, hanem mert ez a normális.


Várj, és bizakodj. Csajozni azért ne kezdj el :D, lássa azt, hogy lenne még esélye ha vissza akarna menni hozzád.

Most egyébként mindenképp legyél férfias és irányító.

Ha rád ír, akkor ne az legyen, hogy "jajj hiányoztál", hanem csak keményen. Neki kell vágyakoznia most rád, különben veszett ügy.


Lehet írtam ellentétes dolgokat most, de ez nehéz dió. Nagyon nehéz valakit visszaszerezni, miután ő 'elvileg' kiszeretett belőled.



(Az igazi szerelem egyébként nem múlik el ilyen gyorsan :) Ex barátnőmmel 1 éve nem vagyunk együtt, de még mindig sokkal erősebb érzelmeket táplálunk egymás után, mint a legtöbb pár akik együtt vannak és úgymond szeretik egymást.)


drukkolok ;)

2011. nov. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor ez lehet nem lesz király. Mivel adtunk magunkak 1 hetet hátha csak felvan kavarodva :S És elvileg együtt vagyunk. De most pont azt csinálom amit mondtál, hogy még így is próbálok úgy viselkedni vele hogy ne azt mutassam hogy mindennél többet próbálok kihozni belőle, hanem máshogy állni a dolgokhoz, pl ma is boldogan találkoztam vele,(nem miatta) elmeséltem hogy milyen jól elbeszélgettem egy régi ismerősömmel sőt még az ő zenei stílusa is elkezdett érdekelni(valóban így van, meg tetszett):) Félek hogy elvesztem mert nagyon szeretem, de ma már ő jött megcsókolni oda hozzám, nem fordítva.
2011. nov. 2. 02:16
 9/21 anonim ***** válasza:

Nah akkor nincs minden veszve :)

had teperjen most ő egy kicsit ;)

persze a ló túloldalára se ess át

2011. nov. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy teperni nem fog. Főleg mivel azt bizonyítottam hogy nem kell :(
2011. nov. 2. 02:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!