Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit mozog HUSKY-tok?

Mennyit mozog HUSKY-tok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig van otthon egyedul? Szokott már el valaha? Ha rendesen le van mozgatva akkor nem szokik el?
2011. márc. 23. 21:06
 1/3 fancsii. válasza:

Mivel a husky alapjában szánhúzó kutya kell neki a mozgás. Nem is kevés! De ez egyéntől változik, nem szabad egy kalap alá venni semilyen kutyát, még egy fajtán belül sem. Ezen kívül nagyon hűségesek, ha rendesen van vele bánva, és szeretve van nem fog elszökni, sőt ha hazajön a gazdi kifejezetten örülni fog neki. Kutyakiképző vagyok, ezt tapasztalatból mondom :)

Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy bátyámnak is husky-ja van hát kell neki a mozgás nem is kevés ez tény nyáron 1 hétig én foglalkoztam vele amikor elmentek nyaralni hát náluk úgy működött hogy reggel 6-7 óra tájékán másfél óra folyamatos séta futtatást és játék. Aztán este szintén 1 óra séta. Egyszer volt hogy kihagytam az esti sétát akkor a kutya annyira felpörgött hogy egész éjjel ugatott összevissza szaladgált rongált mindent a kertbe ami az utjába került hihetetlen nagy a mozgásigénye.
2011. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Izonyú okat , rettenetes hogy mit visz véghez amikor étálni viszem XD
2011. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!